Warto poznać: Rowlf The Dawg

Do naszych rąk trafiła właśnie nowa płyta projektu Rowlf The Dawg, muzycznego rzemieślnika dryfującego po kwaśnych wodach okołorapowych – tak przynajmniej sam siebie określa. A mówiąc prościej: przygotował nam całkiem dobry, instrumentalny hip-hop i chillout.

Swoją morską wędrówkę rozpoczął wraz z przyjaciółmi na statku pod banderą Manifest ’80, na którym to pomógł Ensa’erowi wyciosać “Złą Odpowiedź”, a 2Sz ulepić jego “Wszystkie Uszy Na Mnie”. W międzyczasie zszedł na ląd, gdzie odpoczywał, by wkrótce móc ponownie rozpocząć wędrówkę po nieznanych wodach,
tym razem już samotnie. W tym czasie udało mu się wyłowić z oceanu instrumentalne EPki: “8”, “Moods” oraz mikstejp “Beats ‘N’ Stuff”. Na nowych szlakach spotkał wilki morskie, Cruza z Zaspałem czy Zioła, jak również inne bestie, co przyczyniło się do wzrostu popytu na rum oraz podaży hip hopowych szant. Obecnie kontynuuje swoją odyseję pod piracką banderą Skweru, wypatrując na horyzoncie kolejnych instrumentalnych produkcji oraz Moby Dicka – czytamy w informacji prasowej.

Ale spokojnie, nie obawiajcie się szantowego klimatu. Jest naprawdę dobrze. Płytę za darmo pobierzecie z tej strony a u nas fragment okraszony wizualizacją.

http://www.youtube.com/watch?v=jzOfH4qD770

Dziennikarka muzyczna, twórczyni 80bpm.net. Współpracuje między innymi z portalami Onet.pl i Noisey.

Podobne

Komentarze: