City Sounds zaprasza na występ poruszającego się na pograniczu muzyki trip-hop, ambient i post-rocka amerykańskiego duetu Arms and Sleepers.

Arms and Sleepers to dwaj muzycy: grający na instrumentach klawiszowych i obsługujący samplery Max Lewis oraz grający na klawiszach i basie Mirza Ramic. Ich występy połączone są z doskonałymi wizualizacjami bostońskiego artysty Dado Ramadaniego.Projekt zawiązał się latem 2006 roku w Boston, w stanie Massachusetts. Od tamtego momentu zespół nagrał 16 różnych pod względem stylistcznym wydawnictw, które regularnie prezentowane w wersji na żywo przysporzyły duetowi Amerykanów stałe grono wiernych odbiorców po obu stronach oceanu. Formacja stara się często zmieniać podejście do samego procesu tworzenia, ignoruje na sztywno wyznaczone granice gatunkowe i wiążące się z nimi ograniczenia.

[yframe url=’http://www.youtube.com/watch?v=PkJj4wIiKg4′]

Po kilku doskonale przyjętych przez polskich fanów koncertach, City Sounds ma przyjemność zaprosić na ich występ we Wrocławiu. To doskonała propozycja dla fanów ceniących dokonania takich formacji jak Telefon Tel Aviv, Archive, czy nawet Sigur Ros.

CITY SOUNDS: ARMS & SLEEPERS
Klub Puzzle, Przejście Garncarskie 2 (Wrocław)
niedziela 17.03.2013
Start: 20:00

Bilety:

25 PLN sprzedaż online/online sale
30 PLN w dniu koncertu/at the doors

Bilety do kupienia na stronach:
citysounds.pl
biletin.pl
ticketpro.pl