Krystal Klear, prezenter Rinse FM, tym razem w roli producenta, na swojej nowej epce wprowadza nastrój czystego imprezowego szaleństwa.

„Nie ważne, jak zmęczony czy sfrustrowany się czuję, kiedy wchodzę do studia myślę wyłącznie o zabawie” – pisze Krystal Klear na swojej stronie internetowej. Trudno nie wierzyć tym słowom, kiedy słucha się singla „Addiction”, promującego jego nadchodzącą epkę o takim samym tytule (premiera 18 marca). W piosence nagranej ze śpiewającą Jenną G odnajdujemy radosny klimat imprezy w stylu funky, boogie i house. Poczujcie to:

Krystal Klear feat. Jenna G – Addiction (Full Mix) by KrystalKlear

Od tej imprezowej strony Krystala Kleara znają już słuchacze jego cotygodniowej audycji na antenie Rinse FM. Serwuje tam najróżniejsze klimaty – od muzyki Prince’a i przebojów z lat 70., po świeże klubowe kawałki. Podobne inspiracje słychać w jego autorskich produkcjach, w których brzmienie współczesnej elektroniki idzie w parze z atmosferą dyskotekowych parkietów z czasów Donny Summer i Earrth, Wind & Fire. Klear mawia, że stara się stworzyć tak pozytywny nastrój, jak to tylko możliwe – i nieźle mu to wychodzi. A jeśli po najnowszym singlu czujecie niedosyt dobrej energii, niech oczekiwanie na premierę „Addiction EP” umili wam jeszcze jedna, tym razem nieco starsza, produkcja.

My Love Is Burning by KrystalKlear