Krystal Klear: pozytyw, pozytyw!

Krystal Klear, prezenter Rinse FM, tym razem w roli producenta, na swojej nowej epce wprowadza nastrój czystego imprezowego szaleństwa.

„Nie ważne, jak zmęczony czy sfrustrowany się czuję, kiedy wchodzę do studia myślę wyłącznie o zabawie” – pisze Krystal Klear na swojej stronie internetowej. Trudno nie wierzyć tym słowom, kiedy słucha się singla „Addiction”, promującego jego nadchodzącą epkę o takim samym tytule (premiera 18 marca). W piosence nagranej ze śpiewającą Jenną G odnajdujemy radosny klimat imprezy w stylu funky, boogie i house. Poczujcie to:

Krystal Klear feat. Jenna G – Addiction (Full Mix) by KrystalKlear

Od tej imprezowej strony Krystala Kleara znają już słuchacze jego cotygodniowej audycji na antenie Rinse FM. Serwuje tam najróżniejsze klimaty – od muzyki Prince’a i przebojów z lat 70., po świeże klubowe kawałki. Podobne inspiracje słychać w jego autorskich produkcjach, w których brzmienie współczesnej elektroniki idzie w parze z atmosferą dyskotekowych parkietów z czasów Donny Summer i Earrth, Wind & Fire. Klear mawia, że stara się stworzyć tak pozytywny nastrój, jak to tylko możliwe – i nieźle mu to wychodzi. A jeśli po najnowszym singlu czujecie niedosyt dobrej energii, niech oczekiwanie na premierę „Addiction EP” umili wam jeszcze jedna, tym razem nieco starsza, produkcja.

My Love Is Burning by KrystalKlear

Dziennikarka muzyczna, twórczyni 80bpm.net. Współpracuje między innymi z portalami Onet.pl i Noisey.

Podobne

Komentarze: