Pink Freud, Krzysztof Ścierański Quartet, Uda, Apostolis Anthimos i Karl Culley spotkają się na jednej scenie krakowskiej Rotundy podczas Ogólnopolskiego Festiwalu Muzyki Jazzrockowej – Akumulator Jazz Festival.

Pink Freud, fot. materiały prasowe
Pink Freud, fot. materiały prasowe

Impreza odbędzie się już 19 stycznia. Pomysł zorganizowania tak hucznej imprezy narodził się przy okazji premiery trzeciego albumu krakowskiej formacji UDA („Łowy kraby”), która wraz z Agencją Akumulator do wspólnego biesiadowania postanowiłą zaprosić tak znakomitych gości. Dzięki temu jednego wieczoru będzie można poznać najlepszych, uznanych i szczerych wykonawców szeroko pojętego jazz rocka – od eksperymentalno-elektronicznych Pink Freud, którzy do Krakowsa przyjadą prosto z trasy „Blade Runner Tour”, przez tradycyjno-wirtuozerskiego Krzysztofa Ścierańskiego aż po surrealistyczne UDA i akustycznego Karla Culleya. Gościnnie wystąpi Apostolis Abthimos, a całość poprowadzi Mariusz Kałamaga znany z kabaretu Łowcy.B.

Bilety: 40 zł w przedsprzedaży / 45 zł w dniu Festiwalu

Część dochodu ze sprzedaży biletów zostanie przeznaczona na pomoc finansową dla Fundacji Wspólnoty Burego Misia im. Bogdana Jasińskiego

Rezerwacja biletów: Agencja Artystyczna Akumulator, tel.: 601 771 160,
email: agencja@aaakumulator.pl

Sprzedaż biletów od 1 stycznia 2013:

Agencja Artystyczna Akumulator: www.facebook.com/AkumulatorAA