Idealny prezent na mikołajki – Electronic Beats proponuje noc przetańczoną u boku Hercules And Love Affair. Już 8 grudnia w warszawskim klubie Basen.

Plakat imprezy

Szukacie prezentu idealnego? Zafundujcie jej, jemu lub przyjaciołom bilet na kolejną imprezę firmowaną w Polsce przez Electronic Beats – kultowy program muzyczny, który od ponad dekady lat serwuje najlepsze festiwale, wydarzenia i magazyny z muzyką elektroniczną. Po udanych dwóch edycjach Electronic Beats Festival, w Warszawie i Gdańsku, a także mocnym otwarciu sierpniowego OFF Festivalu – tym razem zapraszamy 8 grudnia do warszawskiego klubu Basen, w którym specjalny DJ set zagra Hercules And Love Affair.

[yframe url=’http://www.youtube.com/watch?v=WzoPwlyiAxE’]

Założony przez Andy’ego Butlera – specjalistę od przeróżnych odcieni muzyki klubowej – kolektyw najpierw podbił Nowy Jork, a potem resztę świata, szybko stając się jednym z najgorętszych zespołów na elektronicznej scenie. Związani z należącą do lidera LCD Soundsystem wytwórnią DFA Records, współpracujący m.in. z Antonym Hegartym i The xx muzycy gdzie tylko się pojawią, zarażają pozytywną energią i fantastycznym miksem tanecznej muzyki. Czy to w kilkuosobowym składzie, czy też w ramach soundsystemu – każdy występ Herculesa to gwarancja niezapomnianej zabawy. Przygotujcie się na klubową jazdę bez trzymanki przy obowiązkowych dla nowojorskiej ekipy brzmieniach disco oraz house.

Informacji o kolejnych artystach i biletach szukajcie w portalu T-Mobile Music.