Ultra Music Festival odwołany

Na przyszły weekend w Warszawie planowana była druga w Europie edycja Ultra Music Festival. Kultowy festiwal przywędrował z USA do Hiszpanii. Niestety w Polsce impreza została odwołana ze względu na niewywiązanie się lokalnego promotora z niezbędnych zobowiązań.

UMF Poland plakat

Line-up warszawskiej edycji UMF był imponujący: DJ Tiesto, Carl Cox, Martin Solveig, Knife Party, Richie Hawtin, a to tylko część nazwisk z zaplanowanego na dwa dni święta muzyki elektronicznej. Marka UMF to jednak nie tylko koncerty gwiazd, ale przede wszystkim niesamowite efekty audiowizualne i przepych instalacji scenicznych.

„Lokalny promotor SRO Festivals wraz z niektórymi jego partnerami potwierdzili, że nie byliby w stanie wywiązać się z pewnych niezbędnych zobowiązań ustalonych w kontrakcie (…) Dostarczenie fanom UMF-u charakterystycznej produkcji oraz zasadniczych wrażeń to aspekty, w których UMF nigdy nie idzie na kompromis” – czytamy w oficjalnym oświadczeniu organizatorów polskiego UMF, na stronie www.umfpoland.com.

Wszyscy, którzy zakupili bilety powinni osobiście udać się do punktu zakupu i zakwestionować transakcję z bankiem. Jeśli to nie przyniesie skutku, należy wypełnić formularz znajdujący się na stronie festiwalu.

Zobaczcie co nas niestety ominie:

W Hiszpanii wydarzenia UMF zaplanowane zostały aż do października, planowana jest też edycja w Korei.

Tagi: , , , , , ,