Przez ostatnich 10 lat Pompon zrealizował swoje marzenia o dzieleniu się muzyką z tymi, którym ciepła nuta w duszy gra. Robił to w Polsce i zagranicą, w klubach i radiostacjach, na festiwalach i dla klientów. Jednak ważniejsze od sukcesów jest to, czym 10-letni Pompon jest dzisiaj.

Plakat imprezy

Pompon to nie moda. Pompon to pasja do muzyki. To umiejętność łączenia brzmień elektronicznych i akustycznych. To najświeższe awangardowe utwory, ale i szacunek do tego, co stare i zasłużone. To spora doza tańca, ale też dźwięki do słuchania. Pompon to wreszcie spójne opowieści muzyczne, które zabierają słuchaczy w wyjątkowe podróże. Pompon to duża gratka dla świadomego i dojrzałego odbiorcy, który wie, co dobre, i umie otworzyć się na nowe.

[yframe url=’http://www.youtube.com/watch?v=izGpEYrf9dQ’]

Taka będzie też noc uświetniająca 10 lat Pompon Music. Za sterami gramofonów i komputerów stanie 10-ciu didżejów, którzy przez 10 godzin wprowadzać będą atmosferę wspólnej muzycznej uczty.

DJs: Hory, Jealo, Mike Polarny, Motyl, Phillips, Praktik, Rado Bogasch, Sonar Soul, Tytt, WWW | Visuals: DeZET Air Visuals

29 czerwca 2012 r., piątek
start 20:00 – end 06:00

wjazd 10zł

80bpm.net patronuje medialnie temu wydarzeniu

Sonar Soul – 10 Years of Pompon Music Promomix by Pompon Music