Warning: Declaration of YOOtheme\Theme\Wordpress\MenuWalker::walk($elements, $max_depth) should be compatible with Walker::walk($elements, $max_depth, ...$args) in /home/etnosystem/domains/80bpm.net/public_html/wp-content/themes/yootheme/vendor/yootheme/theme/platforms/wordpress/src/Wordpress/MenuWalker.php on line 8

Digit All Love w Alchemii

Digit All Love

Już 17 maja krakowski klub Alchemia będzie gościć jeden z najlepszych projektów,  jakie powstały na wrocławskiej scenie – Digit All Love.

W 2007 ukazała się ich debiutancka płyta „digitalllove” bardzo dobrze przyjęta przez krytyków oraz słuchaczy. Digit All Love to ośmioosobowy projekt łączący w sobie elektronikę, żywą sekcje rytmiczną wzbogaconą loopami i analogowo modulowanym basem z triem smyczkowym i delikatnym, eterycznym głosem Natalii Grosiak.

W 2010 roku zespół wydał swoją druga, niezwykle różnorodna i pełną kontrastów płytę zatytułowaną „V [fau]”. Ostre i drapieżne utwory łączą się na niej z lekkimi i sielankowymi. Surowa elektronika ze szlachetnym akustycznym brzmieniem. Całość zatopiona w rozpoznawalnym brzmieniu zespołu opartym na dużym składzie z triem smyczkowym. Charakteru płycie dodaje też polska poezja (Asnyk, Tetmajer, Wyspiański, Poświatowska) oraz utwory instrumentalne.

17 maja, (czwartek), godz. 20:00
bilety: 20 pln – przedsprzedaż; 25pln w dniu koncertu

Tagi: , , , , ,