Orange Warsaw ogłasza

The Prodigy (fot. materiały organizatora)

Nic tylko się cieszyć z tak częstych odwiedzin The Prodigy w Polsce. Tym razem formacja  będzie gwiazdą tegorocznej edycji Orange Warsaw Festival.

Zespół zagra drugiego dnia festiwalu, 10 czerwca (sobota). Impreza odbędzie się na warszawskiej Pepsi Arenie (stadion warszawskiej Legii).

The Prodigy jest jedną z najpopularniejszych na świecie grup grających muzykę elektroniczną. Choć słowo „elektroniczna” to odrobinę za mało. Jest w niej coś z punk-rocka, coś, co przed ich debiutem znane było tylko w kręgach gitarowych. Brytyjczycy wypłynęli na początku lat dziewięćdziesiątych na fali popularności stylu rave. Pierwszym albumem był wydany w 1992 roku „Experience”. Zajął dwunaste miejsce na liście najlepiej sprzedających się albumów w Wielkiej Brytanii. Świetnie, ale to jeszcze nie było to. Prawdziwą sławę przyniósł im drugi album „Music for the Jilted Generation” wydany w 1994 roku. „No Good (Start the Dance)” zawojował parkiety. The Prodigy trafiło pod strzechy… by trzy lata później popaść w niełaskę fanów. „The Fat of the Land” z 1997 roku stworzył ich legendę. Utwory ”Firestarter”, „Breathe”, „Smack My Bitch Up”, wzbudzały gigantyczne kontrowersje, a styl bycia demonicznego Keitha Flinta fascynował i oburzał. Dzisiejsze The Prodigy, choć nieco grzeczniejsze w życiu prywatnym, na scenie nadal jeży włosy na karku. Już 10 czerwca pokażą na co ich stać na scenie Orange Warsaw Festival 2012.

Info biletowe:

Płyta

Bilet na płyte w sobotę – 89zł
Bilet na płytę w nidzielę – 89zł
Karnet na płytę – 159zł

Trybuna premium

Bilet na sobotę – 150zł
Bilet na niedzielę – 150zł
Karnet na trybunę premium – 270zł

Trybuna

Bilet na sobotę – 110zł
Bilet na niedzielę – 110zł
Karnet na trybunę – 199zł

VIP

Bilet VIP na sobotę – 500zł
Bilet VIP na niedzielę – 500zł
Karnet VIP – 900zł

Bilety dostępne na: orangewarsawfestival.pl, eBilet.pl oraz w punktach eBilet i w EMPIK

 

 

Tagi: , , , ,