Natalia Lubrano bez Miloopy - 80bpm.net

Natalia Lubrano bez Miloopy

Natalia Lubrano "R.E.S.P.E.C.T."

Głos Miloopy, Natalia Lubrano, wydaje swoją debiutancką solową płytę „R.E.S.P.E.C.T.”. Muzyka Natalii Lubrano to rytmiczny neo-soul w najlepszym wydaniu.

Autorski projekt tworzą: Natalia Lubrano, Wojciech Orszewski (gitarzysta zespołu Digit All Love) oraz zaproszeni do tego projektu wspaniali muzycy: klawiszowiec Łukasz Damrych (Madlove, The Positive), basista Piotr Nosal (Madlove) oraz perkusista Łukasz Sobolak (Madlove, The Positive).

Natalia Lubrano R.E.S.P.E.C.T. / Promo mix by natalialubranomusic

Kompozycje Wojtka i Nalatii to analogowe brzmienia połączone z delikatną elektroniką zjawiskowym „czarnym” wokalem. Inspiracją dla muzyków do stworzenia tego albumu była twórczość Steviego Wondera, Musiq Soulchild, Dwele i innych twórców nowoczesnej muzyki soul.

Debiutancki projekt Natalii Lubrano to unikalny miks nu-jazz, chill-out z oldskulowym funkiem i rdzennym soul. Utwory z najnowszej płyty znalazły się na składankach: 4871 vol2 (luna music polska) i RAM Chillout in Black 2 (magnetic records). Natalia Lubrano z zespołem jest także finalistką konkursu Coke Live Fresh Noise 2010.

MOJ OSOBISTY ANIOŁ (RADIOEDIT) by natalialubranomusic

Natalia Lubrano na polskiej scenie muzycznej znana jest ze współpracy z zespołem Miloopa, występowała również z Andrzejem Smolikiem, a także w projekcie FoxBox. Udzieliła swojego wyjątkowego głosu na około dwudziestu albumach w Polsce i za granicą.

downtempo, miloopa, natalia lubrano, soul, trip-hop