Jazzsteppa wracają do Polski

Plakat imprezy

Autorzy jednego najbardziej piorunujących show podczas lubiszTo! live music: dubstep wracają do Polski z posiłkami. Tym razem zagrają w 5 osobowym zespole. Puzon, trąbka, saksofon, perkusista który zjada na śniadanie połowę sceny d’n’b oraz niezastąpiony wokal Bar’a- główny sprawca całego zamieszania.

Londyńsko-berliński kolektyw zasłynął jako grupa, która nagrała i wykonuje dubstep przy użyciu instrumentów akustycznych. Jej pion stanowią Gal S Moore i Gal Bar-Adon, który uczył się gry na bębnach od 70-letniego Davida Richa – muzyka, który grywał z wielkimi jazzmanami w latach 60tych w Nowym Jorku.

Filozofia zespołu prowadzi grupę do współpracy z beatmakerami i producentami z całej Europy (Rusko, Mack Jiggah i Untold itp.). Muzykę, którą tworzą w ramach projektu JazZstepPa artyści określają jako jazzstep, dub, dnb, dubstep, free jazz. Jazzsteppa jest efektem muzycznych eksperymentów. Współpraca rozpoczęła się od dwutygodniowego minifestiwalu zorganizowanego przez dwóch muzyków w 2006 roku w pewnym starym klubie jazzowym w Berlinie Wschodnim. Pojawili się na nim jazzmani, producenci i didżeje z całej Europy.

Jazzsteppa zagrają 21 kwietnia w poznańskim klubie Eskulap
Bilety:
Przedsprzedaż:(muno.pl, Ticketpro, Empik, Saturn, Centrum Informacji Miejskiej w Poznaniu)
Do 31.03.2012 25 PLN
W kwietniu: 30 PLN
W dniu imprezy w klubie: 40 PLN
http://www.muno.pl/imprezy/poznan/lubiszto-jazzsteppa-brass-band-tour-uk-eskulap-ack-poznan-22130/ BILETY KOLEKCJONERSKIE: Bilety można nabyć wyłącznie w Centrum Informacji Miejskiej w Poznaniu oraz w dniu imprezy w klubie.

Tagi: ,