Subscape, fot. materiały organizatora

Poznaliśmy nazwiska pierwszych artystów, którzy wystąpią w marcu 2012 roku na kolejnej edycji największej w Polsce imprezy dubstep – LubiszTo! Live Music! Czas na powtórkę sprzed roku i na 12 godzin najlepszego bassu.

Najwyższej klasy nagłośnienie i oświetlenie, najpotężniejszy BASS, 20 godzin rozstawiania sprzętu, dwie sceny, sami miłośnicy i koneserzy dobrego dubstepu. Pierwsza edycja imprezy ściągnęła do poznańskiego Eskulapa ludzi dosłownie z całej Polski, byli też goście z Holandii czy też USA. W maju gościliśmy takie gwiazdy jak: Flux Pavilion, Cookie Monsta, Jazzsteppa, Chrispy, Crissy Criss, Slum Dogz, Dubba Jonny. Impreza została dostrzeżona w całej Europie oraz w USA. Film z relacją trafia w coraz odleglejsze zakątki dubstepowego globu. Szykuje się powtórka z imprezy, którą można dosłownie poczuć. Wszystko to 10 marca 2012.

Jak zapewniają organizatorzy, druga edycja obfitować będzie w światowe gwiazdy klasycznego dubstepu oraz mocnego uderzenia drum’n’bass. Impreza odbędzie się na dwóch scenach, z czego główna będzie w całości zarezerwowana dla gwiazd z Europy, natomiast druga dla naszych rodzimych składów dj’skich. Oprócz koncertów, w klubie Eskulap odbędą się również targi muzyczne, prezentujące niezależne grupy promotorów dubstep oraz drum’n’bass w Polsce.

Pierwszymi potwierdzonymi gwiazdami, które wystąpią 10 marca przyszłego roku w poznańskim klubie Eskulap są: Emalkay (UK), Drumsound & Bassline Smith (UK), Subscape (UK), Blu Mar Ten (UK), Reso (UK). Wkrótce poznamy nazwiska kolejnych artystów.

Pierwsza pula biletów (200 szt.) w atrakcyjnej cenie 60 zł dostępna jest wyłącznie na www.muno.pl do końca grudnia! Od 1 stycznia 2012 bilety będą w cenie 89 zł.

Bilet VIP: 260zł (identyfikator VIP, nocleg, transport do klubu i rano do miejsca noclegu + śniadanie, VIP room, opiekun, vodka, piwo, catering, spotkanie z artystami w VIP roomie, możliwość wejścia w wyznaczone zamknięte strefy + atrakcyjne prezenty od organizatora). Bilety na Muno.pl