Warning: Declaration of YOOtheme\Theme\Wordpress\MenuWalker::walk($elements, $max_depth) should be compatible with Walker::walk($elements, $max_depth, ...$args) in /home/etnosystem/domains/80bpm.net/public_html/wp-content/themes/yootheme/vendor/yootheme/theme/platforms/wordpress/src/Wordpress/MenuWalker.php on line 8

Jónsi łączy na Święta

"We Bought a Zoo" soundtrack

Dziś oficjalną amerykańską premierę ma film „We Bought a Zoo”. Soundtrack do uroczej historii o pewnym tacie, który kupił dla siebie i swoich dzieci dom z przynależącym pełnoprawnym zoo, napisał Jónsi Birgisson. Artysta zrobił nam właśnie prezent świąteczny.

Film, którego trailer święci triumfy i wprawia w nastrój oczekiwania miłośników komedii z przesłaniem, nie wszyscy będą mogli obejrzeć przed lub w trakcie Świąt.

Dziesięć dni przed premierą filmu, premierę miał soundtrack, którego autorem jest Jónsi. W skład muzyki do filmu weszły starsze autorskie kompozycje Jónsiego (np. „Boy Lilikoi”) i nowe piosenki. Dzień przed oficjalną premierą filmu, Jónsi opublikował animowany teledysk do jednej z nich.

Teledysk do „Gathering Stories” zobaczycie na oficjalnej stronie Jónsiego, a więcej o filmi i muzyce do niego – na 80bpm.net.

Przypominamy trailer „We Bought a Zoo” z muzyką Jónsiego:

Tagi: , , ,