Warning: Declaration of YOOtheme\Theme\Wordpress\MenuWalker::walk($elements, $max_depth) should be compatible with Walker::walk($elements, $max_depth, ...$args) in /home/etnosystem/domains/80bpm.net/public_html/wp-content/themes/yootheme/vendor/yootheme/theme/platforms/wordpress/src/Wordpress/MenuWalker.php on line 8

DJ Vadim na wycieczce w Polsce

DJ Vadim

Mamy dobrą i złą wiadomość. Dobra jest taka, że DJ Vadim zagra w styczniu w Białymstoku. Zła jest taka, że to będzie jego jedyny występ w Polsce w najbliższym czasie. Pocieszająca natomiast, z ostatniej chwili, ze DJ Vadim może zagościć w Waszych domach w Sylwestra.

Z naszego wywiadu, wiemy już, że DJ Vadim lubi Polskę (tu wywiad), tym bardziej cieszymy się, za uczuciami podążają czyny. DJ Vadim nie tylko zagra na Podlasiu, ale też swoją osobą wesprze polskich promotorów hip-hopu. Przed Vadimem na scenie pojawią się ESDWA & ROBALL.

DJ Vadim urodził się w byłym ZSRR, a wychował i muzycznie rozwijał w Londynie. Jest jednym z najważniejszych „wychowanków” Ninja Tune i kultowym DJ-em. Od kilku lat działa także w zespołach, oscylujących wokół jazzu, soulu i funku.

Koncert odbędzie się 14 stycznia, o godz. 22. w Klubie Fama w Białymstoku.

A już dziś, DJ’a Vadima w wersji „Szczęśliwego Nowego Roku” możecie posłuchać na swoich głośnikach. W ramach podziękowania za udział i rozwijanie serwisu MixCloud, DJ Vadim opublikował imprezowo-chilloutowy mix, w którym pojawiły się kompozycje młodego, poznanego własnie na MixCloud TJ Kida’a oraz starego przyjaciela, DJ Woody’a. Miłego słuchania!

NYE with TJ Kid, DJ Woody and DJ Vadim by Dj Vadim on Mixcloud

Ostatnią płytą Vadima, jest wydana z The Electric EP-ka „Life is Moving”, którą możecie przesłuchać na www.djvadim.com.

Tagi: , , , , ,