City Sounds czaruje

Lamb

Lamb, Little Dragon, Jamie Woon i Selah Sue – oto, jakie gwiazdy brzmień elektronicznych i alternatywnych zaprosiło do Wrocławia City Sounds. Wiosna zapowiada się czarująco.

City Sounds to nowy wrocławski cykl koncertowy, którego hasłem przewodnim jest „Nowe brzmienie miasta”.  Jest to nowocześnie zrealizowana seria imprez prezentujących najbardziej aktualne trendy w szeroko pojętej muzyce niezależnej i klubowej. W ramach City Sounds na luty i marzec zaplanowano koncerty:

9.02  Lamb  /trip-hop,d&b/ Klub Eter
8.03   Selah Sue /soul, reggae/
11.03 Little Dragon /synthpop, soul/ Klub Eter
25.03  Jamie Woon /r&b, gospel, elektronika/ Klub Eter

Dla artystów wizyta we Wrocławiu będzie jednym z kilku koncertów w Polsce. Lamb wystąpią w lutym także w Warszawie (7.02, Klub Palladium) i Krakowie (8.02, Klub Studio).

Zobacz zdjęcia z występu Lamb na Bazant Pohoda Festival

Zobaczcie, jak Lamb zagrało w październiku w Bratysławie:

Lamb at Electronic Beats Festival Bratislava – Oct 2011 from lamb-official on Vimeo.

Z kolei Little Dragon w marcu przyjadą „przeprosinowo” – zespół z powodu choroby basisty nie wystąpił w Polsce w listopadzie (bilety zakupione na koncerty zachowują ważność).  Little Dragon wystąpią, poz koncertem we Wrocławiu na City Sounds, w Warszawie (9.03, Fabryka Trzciny) i Poznaniu (10.03, Klub SQ).

Jamie Woon też ostatnio miał problemy ze zdrowiem – z powodu urazu nogi odwołał kilka koncertów. Strona artysty jest nieco zdezaktualizowana, więc nie wiemy, czy Woon poza Wrocławiem zawita jeszcze do innych miast Polski, lub pobliskiej Słowacji, Czech, bo na Węgrzech, w Budapeszcie, wystąpi już w najbliższy piątek (klub A38). Ze strony na Facebooku możecie pobrać za darmo utwór „Blue Truth”.

Informacje o cyklu City Sounds znajdziecie na www.citysounds.pl. Polecamy!

Tagi: , , ,