Warning: Declaration of YOOtheme\Theme\Wordpress\MenuWalker::walk($elements, $max_depth) should be compatible with Walker::walk($elements, $max_depth, ...$args) in /home/etnosystem/domains/80bpm.net/public_html/wp-content/themes/yootheme/vendor/yootheme/theme/platforms/wordpress/src/Wordpress/MenuWalker.php on line 8

Lamb wróciło na dobre

Lamb "Build a Fire"

Nakładem Strata Music LTD ukazała się nowa EP-ka duetu Lamb, „Build a Fire”. Album zawiera wersję oryginalną utworu i cztery remixy.

W lutym 2011 roku do mediów dotarła informacja, że duet Lou Rhodes i Andy’ego Barlowa wróci do projektu Lamb. Lou dosyć szybko dała się przekonać, że czas na Lamb zawsze się znajdzie i nie musi rezygnować z solowych i akustycznych projektów, żeby nagrać kolejny album, jako Lamb. Kilka miesięcy później Lamb wróciło na scenę – zobaczyliśmy ich m.ib. podczas Pohoda Festival w słowackim Trenczynie i Festiwalu Tauron Nowa Muzyka w Katowicach. Na luty 2012 Lamb zaplanowało kolejne koncerty w Polsce.

EP-ka „Build a Fire” przypomni o najnowszym albumie „5”, którym Lamb wróciło do naszych serc i głośników.

EP-ka i teledysk do „Build a fire”, w reżyserii Johna Nolana, oficjalną premierę miały w sobotę, 5 listopada. Album można zakupić w formie elektronicznej – sprawdźcie na www.lambofficial.com.

Tagi: , ,