Zobacz gdzie zagra Nu:Tone

Soho

Jak fanom elektroniki przedstawić miejsce, w którym na co dzień nie odbywają się eventy z taką muzyką? Jak pokazać imprezowy potencjał pofabrycznej hali? Organizatorzy Audioriver znaleźli niezwykłą odpowiedź: artystyczne zdjęcia wykonane techniką HDR. Spójrzcie na galerię pokazującą miejsce, w którym 4 listopada zagrają m.in. James Holden, Nu:Tone i Luke Abbott.

High Dynamic Range Imaging polega na wykonaniu wielu ekspozycji tego samego kadru: od niedoświetlonych do prześwietlonych. Po komputerowym nałożeniu zdjęć, uzyskujemy bardzo dużą rozpiętość tonalną.

„Właśnie bogactwo kolorów i detali zainspirowało nas, by użyć tej techniki do pokazania potencjału Soho Factory” – mówi Łukasz Napora, czyli rzecznik organizatorów wydarzenia, Spółki Akcyjnej i Fundacji Jest Akcja – „Na co dzień w tym miejscu nie odbywają się imprezy klubowe i ludzie nie wiedzą, jak tam jest. W tygodniu jest to pusta, surowa hala. Jednak wchodząc tam, od razu czuć niesamowitą atmosferę. Taką, która aż prosi się o zorganizowanie porządnej imprezy. Szukaliśmy środka wyrazu, który przekażę tę atmosferę ludziom, którzy w Soho Factory nigdy nie byli.”

Trzy zdjęcia pokazują widok na główny parkiet, dwa pozostałe zrobione są z VIP Roomu. Ich autorem jest Jarek Budyta – kiedyś bardzo aktywny DJ o pseudoniemie Extase.

Przypomnijmy: 4 listopada w hali numer 15. warszawskiego kompleksu Soho Factory przy ulicy Mińskiej 25 wystąpią gwiazdy poprzednich edycji Audioriver: James Holden i Nu:Tone. Towarzyszyć im będzie Brytyjczyk Luke Abbott oraz polski support w składzie bshosa, Leon, Cls&Wax, K-Size oraz Simba.

Trwa przedsprzedaż promocyjnej puli biletów, których cena wynosi zaledwie 33 zł. Po wyczerpaniu puli i w dzień wydarzenia obowiązywać będzie cena 39 zł. Bilety dostępne są w sieci Ticketpro, czyli m.in. w Empikach, salonach Media Markt, Saturn, Media Expert oraz wysyłkowo na www.ticketpro.pl.

[nggallery id=25]

Tagi: , , , , , ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *