Warning: Declaration of YOOtheme\Theme\Wordpress\MenuWalker::walk($elements, $max_depth) should be compatible with Walker::walk($elements, $max_depth, ...$args) in /home/etnosystem/domains/80bpm.net/public_html/wp-content/themes/yootheme/vendor/yootheme/theme/platforms/wordpress/src/Wordpress/MenuWalker.php on line 8

Roisin Murphy przerywa milczenie

Roisin Murphy

Po wielu miesiącach milczenia, Roisin Murphy wreszcie podzieliła się z nami dobrymi wieściami. Artystka opublikowała właśnie nowy klip, w którym prezentuje najnowszą kolekcję projektanta Christphe’a Coppensa. Film utrzymany jest w barwach i klimacie artystycznej secesji, dalekiej od poprzednich awangardowych, żywiołowych dokonań Murphy związanych z promocją „Overpowered” czy ostatniego oficjalnego singla „Momma’s Place”.

Roisin Murphy w kolaboracjach

Nowa Roisin Murphy jest nowa pod każdym względem – nie tylko wizerunkowym, ale przede wszystkim muzycznym. Utwór „Women of the Fields” („Cré Ni A Forna”) w niczym nie przypomina radosnych, piosenkowych kompozycji z „Overpowered” czy „Ruby Blue”, nie mówiąc już u muzyce Moloko. Roisin stylistyką zbliża się do swojej wielkiej koleżanki, Anji Garbarek, być może kolejny album Irlandki przyniesie kolejne zaskoczenie?

Zapraszamy do obejrzenia i wysłuchania najnowszego materiału od Roisin Murphy „Women of the Fields”:

Klip „Women of the Fields” wyreżyserował Javier Barcala z La Fortuna Studio.

Tagi: , ,