Digit All Love

Wrocławski zespół trip-hopowy Digit All Love wystąpi w swoim rodzinnym mieście 30 października w nowej formie. Podczas koncertu nie usłyszymy pełnego mocnego 8-osobowego składu, ale jego kameralną wersję Digit All Love Soundsystem.

Zespół powstał w 2005 roku z inicjatywy Maćka Zakrzewskiego. W 2007 ukazała się ich debiutancka płyta „digitalllove” bardzo dobrze przyjęta przez krytyków oraz słuchaczy.

Digit All Love Soundsystem kameralna wersja 8-osobowego projektu łączącego w sobie elektronikę, żywą sekcje rytmiczną wzbogaconą loopami i analogowo modulowanym basem z triem smyczkowym i delikatnym / eterycznym głosem Natalii Grosiak.

Digit All Love ma na koncie dwie płyty – na drugiej „V (fau)” (2010 r.) znalazły się kompozycje czysto instrumentalne obok utworów wokalnych, skomponowanych przez zespół do wierszy m.in. Tetmajera, Wyspiańskiego, Asnyka i Poświatowskiej.

Koncert DAL Soundsystem odbędzie się 30 października,  godz. 10 we wrocławskim klubie Formaty (ul. Samborska 3-5). Wstęp wolny.