Będzie nowa Sia – 80bpm.net

Będzie nowa Sia

Sia Furler

Sia Furler powraca. Uśmiechnięta, rozluźniona i sto razy bardziej przebojowa niż kiedyś” – czytamy w recenzji albumu „We Are Born” na łamach 80bpm.net. To zdanie najprawdopodobniej będzie nam towarzyszyć przy kolejnych informacjach o nowym albumie Sii. Podczas letniej trasy koncertowej wokalistka wykonywała nowy utwór „Hostage”, który znajdzie się na szóstym krążku Australijki.

Sia ostatecznie odrzuciła smętną minę, trip-hopowe próby i elektroniczne udręczenie – jest wesoło, kolorowo, awangardowo i altern-popowo rodem z najlepszych czasów Goldfrapp i Roisin Murphy. Nową Się znamy już od albumu „We Are Born” wydanego w 2010 roku.

Podczastrasy koncertowej, Sia występwała w rozłożystej czarnej sukience z kolorowymi aplikacjami i błyszczącymi wykończeniami. Szeleszcząca kreacja doskonale współgrała z krótką blond-fryzurą i charlstonowo-twistowymi ruchami na scenie. Sia może okazać się świetną odtrutką na po-zimową chandrę – nowy album ukaże się najprawdopodobniej w pierwszym kwartale 2012 roku.

Poniżej nagranie „Hostage” z koncertu w Vancouver (Kanada):

Więcej na Siamusic.net.

Jadwiga Marchwica, z-ca red.nacz | jmj [at] 80bpm.net

Podobne

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*