Warning: Declaration of YOOtheme\Theme\Wordpress\MenuWalker::walk($elements, $max_depth) should be compatible with Walker::walk($elements, $max_depth, ...$args) in /home/etnosystem/domains/80bpm.net/public_html/wp-content/themes/yootheme/vendor/yootheme/theme/platforms/wordpress/src/Wordpress/MenuWalker.php on line 8

Pleq w islandzkich klimatach

Natalia Noelia Siebuła & Bartosz Dziadosz - Ferðast um Ísland

Sierpień stał się miesiącem bardzo sprzyjający dla Pleq.
3 kolaboracyjne płyty w tym samym miesiącu. Obok EP z angielską pianistką Anną Rose Carter, wydanej na Rural Colours, EP z japońskim pianistą Marihiko Hara (TwistedTreeLine), przyszedł czas na Polske. W tym miesiącu wychodzi Mini EP Bartka Dziadosza z polską wiolonczelistką Natalią Noelią Siebułą. Wydaniem płyty zajął się angielski label Heat Death Record specjalizujący się w wydawaniu limitowany mini CDr. Estetyczne EP oszczędne w środki dźwiękowe, składające się z wiolonczeli i field recordingu.

Zaskakującym jest fakt że Pleq po raz pierwszy podpisuje sie jako Bartosz Dziadosz. tłumaczy to faktem, że przy pracy nad EP używał tylko field recordingu.

Dźwiękami została opowiedziana historia podróży po Islandii. Sam tytuł płyty jak i nazwy utwory zostały nazwane po islandzku.

Wersja limitowana do 75 kopii dostępna będzie w tym miesiącu na:
http://www.heatdeathrecords.co.uk/

Tagi: ,