Thundercat - The Golden Age Of Apocalypse

Premiera debiutanckiego krążka Stephena Brunera aka Thundercat jeszcze w tym miesiącu. Przypominamy o niej przy okazji miksu przygotowanego z tej okazji przez Flying Lotusa.

„To najbardziej utalentowany basista, jakiego kiedykolwiek poznałem”, tak właśnie Flying Lotus pisze na stronie Brainfeeder, labelu, który wyda pierwszy krążek w karierze Thundercata. Panowie współpracowali ze sobą przy okazji tworzenia „Cosmogrammy” i „Pattern+Grid World”, co stało się także początkiem ich przyjaźni.

Jako zapowiedź debiutu Thundercata, Fly Lo zdecydował się przygotować specjalny miks, który w jego zamierzeniu ma posłużyć jako preludium to tego longplaya. Set (dostępny tutaj) stanowi przegląd dotychczasowych produkcji Brunera, a także trochę premierowych dźwięków.

Sam album zatytułowany „The Golden Age Of Apocalypse” wyjdzie 29 sierpnia. Znajdzie się na nim 13 utworów, w tym soulujący cover  „For Love I Come” George’a Duke’a, wyprodukowany przez Flying Lotusa, w którym Thundercat prezentuje także swój niewątpliwy talent wokalny:

Tracklista:
01. HooooooO
02. Daylight
03. Fleer Ultra
04. Is It Love?
05. For Love I Come
06. It Really Doesn’t Matter to You
07. Jamboree
08. Boat Cruise
09. Seasons
10. Goldenboy
11. Walkin’
12. Mystery Machine (The Golden Age of Apocalypse)
13. Return to the Journey