Big Boat Party (fot. Łukasz 'Fish' Gierałtowski)

Zbliża się kolejna, piąta edycja Fabryki Batycki, organizowana przy współudziale marki Absolut. Wszystko rozpocznie się 13 sierpnia 2011 o 18.00 rejsem po wodach Zatoki Gdańskiej, a zakończy imprezowym mariażem.

Cała impreza składać się będzie z dwóch części. Na początek ABSOLUT BOAT Before Party czyli rejs luksusowym statkiem po wodach Zatoki Gdańskiej pod dyktando brzmień znanych Dj-ów – Ricardo, Tenessee, Glasse. Po 3 godzinnym rejsie goście udadzą się na ląd, prosto do Fabryki Batycki, gdzie odbędzie się część druga – ABSOLUT & PROJEKT POKOLENIE Party z muzyką na żywo, video & multimedia art, performance oraz drink & food.

Jak twierdzi Alex Kubaczewski z serwisu z muzyką klubową www.muno.pl, imprezy na statku to z pewnością niecodzienna rozrywka dla imprezowiczów, z reguły zamkniętych w klubowych ścianach. – Sądząc po przykładzie Big Boat Party, które odbyło się w lipcu, śmiem twierdzić, iż nie byłem w ostatnich czasach na lepszej imprezie. Ograniczona liczba miejsc powoduje, iż na statku znajdują się tylko Ci najbardziej zdeterminowani na niezwykłe wrażenia ludzie, w większości przyjaciele z całego kraju, do tego piękna pogoda i doskonała muzyka robią swoje – luźna atmosfera i nieskrępowana zabawa w doskonałych okolicznościach, polecam każdemu – przekonuje A. Kubaczewski.

Tradycyjnie piątą już edycję Fabryki Batycki otworzy Krzesztof „LEON” Dziemaszkiewicz, a za gramofonami pojawi się Dj Ros. Na żywo zagra objawienie polskiej sceny elektronicznej grupa Kamp! oraz zagraniczna wokalistka Lisa Millet, której towarzyszyć będą muzycy z polskiej formacji Funk It. Zajmującym elementem wydarzenia będzie wystawa „Old Movies” Roberta Sochackiego, który całą przestrzeń Fabryki Batycki zamieni w multimedialny kolaż.

Wstęp na zaproszenia: Fabryka Batycki: 150 PLN przedsprzedaż (180 PLN w dniu wydarzenia)
Rejs + Fabryka Batycki: 200 PLN (dostępne jedyne 100 sztuk)