Dubstep na pożegnanie lata

Dubstep Ahead

Jak za starych dobrych czasów klub Krzysztofory czyli wszystkim dobrze znana basowa kolebka znów będzie gościć cykl Dubstep Ahead! W środku lata – 28 sierpnia – zbliżając się nieuchronnie ku nowemu sezonowi zapraszamy na solidną „rozgrzewke” z udziałem jednej z najbardziej szanowanej postaci na rodzimej scenie Grabadub’a – reprezentanta Dubside oraz New Bass Order czyli uznanych marek na basowej mapie Polski. Lokalnie wspierć go będą: Dubseed, PLZ oraz Dub Therapist. Oczywiście wspólnym mianownikiem imprezy poza wyborową dubstepową selekcją będzie solidny niski bas do jakiego cykl przyzwyczail Was przez ostatnie 3 lata.

GRABADUB (Dubside, New Bass Order // Poznań)

Niepoprawny, niepraworządny, nieogarnięty, świeżo upieczony tata, vinylowy fetyszysta,

antysystemowiec, zjarus i maniak. 🙂 Za sterami stalowych kół od dobrych kilku lat, na początku hip-hop i dużo skreczu, dopiero potem miksowanie które na początku wydawało mu sie nudne. 🙂 Gdy w roku pisania swojej magisterki usłyszał dubstep został pochłonięty totalnie i bez końca.

Dubstep Ahead

Po studiach wyrusza do UK po świeży wosk i zrządzeniem losu ląduje na Croydon.. Dobry czas i duży przyrost tkanki winylowej w kejsach. Po powrocie do Poznania Collie Weed zapoznał go z Mizem, efektem czego „dwóch dubstepowych pudzianów” rozpoczęło współpracę. Razem z Aniouem współtworzą Dubside przy czym każdy ma aktualnie już też swoje indywidualne projekty.

Miał okazję zagrać razem z dużą częścią dubstepowej UK sceny (np. Mala, Loefah, Skream, Benga, Vivek, Scuba, Shackleton itd.itp.) i chyba z całą polską sceną. Z powodu dużej zasobności kejsów sety mogą być ciężkie i mroczne, wobblująco niszczące lub spokojne i zczilowane na ukojenie nerwów – zależy od humoru i reakcji parkietu.

26.08.2011, klub Krzysztofory

Godz. 22

Wstęp: 8pln
Dj’s:

  • GRABADUB / Dubside, New Bass Order (Poznań)
  • DUBSEED / Dubstep Ahead!, Dub Temple (Kraków)
  • PLZ / Natural Unite, Nukru (Kraków)
  • DUB THERAPIST / Natural Unite (Kraków)

Tagi: , , , ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *