Roisin Murphy w kolaboracjach

Roisin Murphy

Roisin Murphy ostatnio trochę umilkła. Po dobrze przyjętym albumie „Overpowered” i długo przez wszystkich wspominanej trasie promującej płytę, efektem której był album „Live in Brussels”, jedna z najbardziej ekstrawaganckich i kolorowych gwiazd electro-popu zwolniła tempo. Swojego głosu użyczyła młodszym – zespołowi The Feeling i DJ-owi Toddla T.

Na albumie „Together We Were Made” zespołu The Feelings usłyszymy Roisin Murphy w utworze „Dance for the Lights” – wokalistka dodaje swoim głosem charakterystycznego „pazura”.

Z kolei z Toddla T. pracowała nad „CherryPicking” – piosenka jest bardzo”roisinowa”, trochę absurdalna, taneczna, bardzo rytmiczna. Przekonajcie się sami:

Chętnych do śledzenia poczynań Roisin Murphy odsyłamy do profili Facebookowych: Roisin Murphy Blogspot, który informuje o nowych wpisach na Roisinmurphy.blogspot.com oraz RoisinMurphy. Niestety strona Roisinmurphy.com nie działa, a o profil Myspace artystka przestała dbać… Nie mamy jej jednak tego za złe, za to składamy lekko spóźnione choć szczere i najlepsze życzenia urodzinowe! 5 lipca wokalistka, piękniejsza połowa dawnego Moloko skończyła 38 lat.

 

Tagi: , , ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *