Warning: Declaration of YOOtheme\Theme\Wordpress\MenuWalker::walk($elements, $max_depth) should be compatible with Walker::walk($elements, $max_depth, ...$args) in /home/etnosystem/domains/80bpm.net/public_html/wp-content/themes/yootheme/vendor/yootheme/theme/platforms/wordpress/src/Wordpress/MenuWalker.php on line 8

Nowy album An On Bast już jest

An On Bast "Pinwheel"

Dziś, tj. 5 lipca, nakładem amerykańskiej wytwórni La Folia Recordings ukazuje się nowy Mix-Album An On Bast „Pinwheel”.
Album składa się z dziewięciu tech-housowych utworów, pięć z nich (O Wanderer, Trusting My Path, Tu Veux?, Hator, Enter and Flow) to nowe realizacje artystki, pozostałe utwory pochodzą z wydanej w tym roku epki „No Cage” (Dum Dum, Cat The King, Saxhopper) oraz (Dance Deconstruction) z debiutanckiego albumu An On Bast „Welcome Scissors” z 2006 roku. Mix „Pinwheel” to ponad pół godziny muzyki, na albumie zachowany został podział na utwory pozwalający na słuchanie ich osobno.

Jaki jest nowy materiał od An On Bast, przekonacie się już 30 lipca w Płocku – An On Bast zagra na Main Stage’u festiwalu Audioriver.

Całość dostępna jest w wersji digital na stronach:
http://www.junodownload.com/products/pinwheel-mix/1764779-02/
http://boomkat.com/downloads/416557-an-on-bast-pinwheel-mix
oraz w limitowanej liczbie promocyjnych CD.

Tagi: ,