Netsky wystąpi w Poznaniu

Netsky, fot. materiały prasowe

„Before i festiwal” – święto fanów drum’n’bassu z udziałem Netskiego odbędzie się w Poznaniu w klubie Post Dali Plaża 5 sierpnia o 22. Impreza ta będzie jedną z dwóch poprzedzających „i festiwal” w Gdańsku.

Netsky to dwudziestodwuletni belg, który swoją działalność muzyczną rozpoczął w 2009 roku poprzez podpisanie kontraktu z wytwórnią Hospital Records. Pierwszym znanym utworem Netskiego było „Memory Lane” wydane w marcu 2010 roku. Następnie w maju pojawił się jego debiutancki album zatytułowany po prostu Netsky.

– Szerszej publice artysta jest przede wszystkim znany ze świetnych remiksów. Nestky ma ich na swoim koncie dziesiątki, a najbardziej popularne z nich to przeróbki takich utworów jak Swedish House Mafia „One” czy Pendulum „Witchcraft’ – mówi Alex Kubaszewski, redaktor naczelny portalu www.muno.pl

Netsky, fot. materiały prasowe

– Najlepszym potwierdzeniem jego zasług na scenie muzycznej są nagrody zdobyte na prestiżowych Drum & Bass Awards – dodaje A. Kubaczewski. Oprócz Netskiego w Poznaniu pojawi się także Ros – polski dj i producent Drum&Base, którego można określić jako jednego z prekursorów tego nurtu w Polsce. Na imprezie zagrają także inni reprezentanci krajowej sceny muzycznej – Screwball i Ginnie K.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do Post Dali Plaża w Poznaniu w piątek 5 sierpnia o 22. Bilety – 30 zł. Bilety są do nabycia w salonach Empik, MediaMarkt oraz w serwisie www.muno.pl/bilety.

Dziennikarka muzyczna, twórczyni 80bpm.net. Współpracuje między innymi z portalami Onet.pl i Noisey.

Podobne

Komentarze: