Warning: Declaration of YOOtheme\Theme\Wordpress\MenuWalker::walk($elements, $max_depth) should be compatible with Walker::walk($elements, $max_depth, ...$args) in /home/etnosystem/domains/80bpm.net/public_html/wp-content/themes/yootheme/vendor/yootheme/theme/platforms/wordpress/src/Wordpress/MenuWalker.php on line 8

M.I.A. z dedykacją dla Amy Winehouse

M.I.A.

Niedokończone demo utworu „27” kontrowersyjna M.I.A. zadedykowała Amy Winehouse, która zmarła w sobotę w Londynie. Wokalistka miała 27 lat. Słowa z piosenki M.I.A. – „Mówiłaś, że nie dożyjesz 27 lat, kiedy piliśmy w angielskiej tawernie” – wydają się tragicznie adekwatne.

Przyczyny śmierci Amy Winehouse nie są znane. Wiadomo natomiast, że artystka od długiego czasu była poważnie uzależniona od narkotyków i alkoholu. Pod koniec lipca miała wystąpić na koncercie w Bydgoszczy. Występ ten został odwołany własnie z powodów zdrowotnych Winehouse.

M.I.A. podobnie jak wielu artystów emocjonalnie zareagowała na wieść o śmierci Amy. Zrobiła jednak coś jeszcze – zmarłej wokalistce zadedykowała swój niedokończony utwór. „i recorded this song B4 vickileekx and never put it out. its a unfinished demo R.I.P A.M.Y.” – napisała M.I.A. na swoim Twitterze.

Zobacz zdjęcia z koncertu M.I.A. na Bazant Pohoda Festival

27 by _M_I_A_

Tagi: , ,