Warning: Declaration of YOOtheme\Theme\Wordpress\MenuWalker::walk($elements, $max_depth) should be compatible with Walker::walk($elements, $max_depth, ...$args) in /home/etnosystem/domains/80bpm.net/public_html/wp-content/themes/yootheme/vendor/yootheme/theme/platforms/wordpress/src/Wordpress/MenuWalker.php on line 8

Imogen Heap – nowa piosenka dla fanów w sieci

Imogen Heap

Imogen Heap, artystka która zachwyciła Polaków utworem „Just for now”, wykorzystanym w reklamówce jednej z popularnych stacji telewizyjnych, zaprezentowała właśnie owoc swojej wielotygodniowej pracy. Piosenkę „Propeller seed” można przesłuchać oglądając delikatny, bajkowy teledysk na oficjalnej stronie Imogen.

Gatunki muzyczne, w których porusza się Imogen Heap rozciągają się od muzyki elektronicznej, przez alter-pop, indie rock po chill-out. Multiinstruemntalistka dała popis swoich talentów podczas jedynego w najbliższym czasie koncertu w Europie, na Bazant Pohoda Festival na Słowacji.

Wcześniej artystka pracowała nad nową kompozycją, której roboczy tytuł brzmiał „Heapsong2”. Kolejne etapy pracy fani Imogen mogli śledzić poprzez jej oficjalną stronę oraz na facebooku. Artystka uruchamiała video-podcast i pozwalała słuchaczom wypowiadać się na temat kolejno powstających partii. Efektem tej współpracy jest „Propeller seeds”. Na teledysku Imogen Heap występuje w srebrnym kostiumie, który zakłada na końcu koncertów na żywo podczas letniej trasy koncertowej.

Imogen Heap „Propeller Seeds”

Imogen Heap – Propeller Seeds from Imogen Heap on Vimeo.

Więcej informacji na Imogenheap.com.

Tagi: , , ,