Warning: Declaration of YOOtheme\Theme\Wordpress\MenuWalker::walk($elements, $max_depth) should be compatible with Walker::walk($elements, $max_depth, ...$args) in /home/etnosystem/domains/80bpm.net/public_html/wp-content/themes/yootheme/vendor/yootheme/theme/platforms/wordpress/src/Wordpress/MenuWalker.php on line 8

Selector: Novika zamiast Fenech-Soler

Novika

Prezentujemy oświadczenie organizatorów w sprawie zmian w line-upie Burn Selector Festival 2011.

Z przykrością informujemy, że brytyjski zespół Fenech-Soler odwołał swój przyjazd do Krakowa na Burn Selector Festival. Powodem odwołania koncertu jest wskazanie lekarza, który zalecił wokaliście zespołu dodatkową czterotygodniową rekonwalescencję po przebytej chemioterapii. U Bena Duffy’ego kilka miesięcy temu wykryto raka, teraz jednak poinformowano o 100% skuteczności przebytej terapii. Jesteśmy niezwykle szczęśliwi, że Ben pokonał chorobę i wierzymy, że pojawi się na  kolejnej edycji Burn Selector Festival.

Miejsce sobotniego koncertu Fenech-Soler na Magenta Stage zajmie Novika z zespołem. Artystka wykona między innymi materiał z ubiegłorocznego, doskonale przyjętego albumu „Lovefinder”.

Tagi: , ,