Orange Warsaw, Open'er, Off – podajemy timetable

Publiczność Open'era (fot. opener.pl)

Jeżeli wybieracie się na Orange Warsaw, Heineken Open’er lub Off Festival sprawdźcie u nas rozpiskę poszczególnych dni na każdym z tych festiwali.

Zaczynam od Orange Warsaw Festival, który odbędzie się już w ten weekend
17 czerwca:
19.45 – Piotr Lisiecki i FOX
20.10 – Michał Szpak
20.40 – My Chemical Romance
22.00 – Skunk Anansie
23:30 – Moby

18 czerwca:
19:20 – Sistars
20:40 – Plan B
22:00 – The Streets
23:30 – Jamiroquai

Na przełomie czerwca i lipca czeka nas z kolei jubileuszowa edycja Open’era
Czwartek, 30 czerwca
Main Stage
18:00 Pustki
20:00 The National
22:00 Coldplay
00:00 Simian Mobile Disco

Tent Stage
17:00 Marcelina
19:00 The Twilight Singers
21:00 Two Door Cinema Club
23:00 Paolo Nutini
1:00 Caribou

World Stage
20:30 Enej
22:30 Daktari
00:30 Fat Freddy’s Drop

Young Talent Stage
16:30 Futuristen
17:30 Rebeka
18:30 Cuba de Zoo
19:30 Woody Alien

Piątek, 1 lipca
Main Stage
18:00 Pogodno
20:00 Brodka
22:00 Pulp
00:00 Foals

Tent Stage
17:00 Twilite
19:00 D4D
21:00 British Sea Power
23:00 Cut Copy
1:00 Crystal Fighters

World Stage
20:30 Abraham Inc.
22:30 Youssou N’Dour
00:30 PFK Kompany

Young Talent Stage
16:30 New New
17:30 The Phantoms
18:30 Bipolar Bears
19:30 Tres.B

Sobota, 2 lipca
Main Stage
18:00 tba
20:00 Primus
22:00 Prince

Tent Stage
17:00 Paris Tetris
19:00 The Asteroids Galaxy Tour
21:00 Kate Nash
23:00 Kim Nowak
1:00 Chapel Club

World Stage
20:30 R.U.T.A.
22:30 Gooral
00:30 Big Boi

Young Talent Stage
16:30 Ailo In Head
17:30 Adre’N’Alin
18:30 Asi Mina
19:30 Nerwowe Wakacje

Niedziela, 3 lipca
Main Stage
18:00 The Black Tapes
20:00 The Wombats
22:00 The Strokes
00:00 M.I.A.
02:00 Deadmaus

Tent Stage
17:00 Neony
19:00 These New Puritans
21:00 James Blake
23:00 Hurts
1:00 Chromeo

World Stage
20:30 Sedativa feat. David Portasz
22:30 Janusz Prusinowski Trio
00:30 Vavamuffin

Young Talent Stage
16:30 Revlovers
17:30 Peter J.Birch
18:30 Wilson Square
19:30 Fonovel

Na koniec rozpiska kolejnej edycji Offa
4 SIERPNIA – CZWARTEK
CKK – Pl. Sejmu Śląskiego
18.00 – doors
19.00 – Trembling Bells
20.30 – Current 93

5 SIERPNIA – PIĄTEK
Scena mBank
15.00 – 15.30 – Blindead
16.10 – 16.55 – The Car Is On Fire
17.50 – 18.40 – Dezerter
19.40 – 20.40 – Junior Boys
22.00 – 23.00 – Czesław Śpiewa Tesco Value
00.10 – 01.20 – Mogwai

Scena Leśna
15.35 – 16.05 – L.Stadt
17.00 – 17.45 – Lech Janerka
18.45 – 19.35 – Warpaint
20.45 – 21.45 – Meshuggah
23.05 – 00.05 – The Jon Spencer Blues Explosion
01.25 – 02.25 – Low

Trójkowa Scena Prezydencji
15.00 – 15.30 – Asia i Koty
16.10 – 16.55 – Wojtek Mazolewski Quintet
17.50 – 18.40 – Glasser
19.40 – 20.40 – Baaba Kulka
22.00 – 23.00 – Matthew Dear Live Band
00.10 – 01.10 – Magic Kids
02.30 – 03.30 – Actress

T-Mobile Music Scena Eksperymentalna
14.30 – 15.00 – laureat konkursu T-Mobile Music
15.35 – 16.05 – TRYP
17.00 – 17.40 – Karbido „Stolik”
18.45 – 19.30 – AIDS Wolf
20.45 – 21.45 – Gangpol & Mit
23.00 – 00.00 – Omar Souleyman
01.15 – 02.15 – Factory Floor
02.40 – 04.00 – Oneohtrix Point Never

6 SIERPNIA – SOBOTA
Scena mBank
14.00 – 14.30 – Olivia Anna Livki
15.00 – 15.30 – très.b
16.10 – 16.55 – D4D
17.50 – 18.40 – Blonde Redhead
19.40 – 20.40 – Kury grają „P.O.L.O.V.I.R.U.S.”
22.00 – 23.00 – Gang Of Four
00.10 – 01.20 – Primal Scream „Screamadelica” live

Scena Leśna
14.30 – 15.00 – Muariolanza
15.35 – 16.05 – Asi Mina
17.00 – 17.45 – Dry The River
18.45 – 19.35 – Polvo
20.45 – 21.45 – Neon Indian
23.05 – 00.05 – Destroyer
01.25 – 02.25 – Dan Deacon

Trójkowa Scena Prezydencji
15.00 – 15.30 – Kamp!
16.10 – 16.55 – Kyst
17.50 – 18.40 – Male Bonding
19.40 – 20.40 – Y.A.C.H.T.
22.00 – 23.00 – GaBLé
00.10 – 01.10 – How To Dress Well
02.30 – 03.30 – Kode 9 – DJ set

T-Mobile Music Scena Eksperymentalna
14.30 – 15.00 – laureat konkursu T-Mobile Music
15.35 – 16.05 – Ballady i Romanse
17.00 – 17.40 – Mikrokolektyw
18.45 – 19.30 – Mołr Drammaz
20.45 – 21.45 – Barn Owl
23.00 – 00.00 – Xiu Xiu
01.15 – 02.15 – Suuns
02.40 – 04.00 – Bohren & Der Club Of Gore

7 SIERPNIA – NIEDZIELA
Scena mBank
14.00 – 14.30 – Moja Adrenalina
15.00 – 15.30 – Miss Polski
16.10 – 16.55 – Kapela Ze Wsi Warszawa
17.50 – 18.40 – Abradab + set Kalibra 44
19.40 – 20.40 – Liars
22.00 – 23.00 – dEUS
00.10 – 01.20 – Public Image Ltd.

Scena Leśna
15.35 – 16.05 – Ringo Deathstarr
17.00 – 17.45 – Bielizna gra „Taniec lekkich goryli”
18.45 – 19.35 – Junip
20.45 – 21.45 – Deerhoof
23.05 – 00.05 – Ariel Pink’s Haunted Graffiti
01.25 – 02.25 – Sebadoh

Trójkowa Scena Prezydencji
15.00 – 15.30 – The Lollipops
16.10 – 16.55 – BiFF
17.50 – 18.40 – Frankie & The Heartstrings
19.40 – 20.40 – Anna Calvi
22.00 – 23.00 – Twin Shadow
00.10 – 01.10 – Igor Boxx
02.30 – 03.30 – Awesome Tapes From Africa

T-Mobile Music Scena Eksperymentalna
14.30 – 15.00 – laureat konkursu T-Mobile Music
15.35 – 16.05 – DVA
17.00 – 17.40 – Paris Tetris
18.45 – 19.30 – Liturgy
20.45 – 21.45 – Oneida
23.00 – 00.00 – Konono No. 1
01.15 – 02.15 – Emeralds
02.40 – 04.00 – Hype Williams

Tagi: , ,