Mum

Múm – jeden z najsłynniejszych zespołów islandzkiej sceny muzycznej jest kolejną zapowiedzianą gwiazdą tegorocznego Free Form Festival.

Free Form Festival jest wyjątkowym i unikatowym na skalę Polską przedsięwzięciem kulturalnym. Festiwal prezentuje nowoczesną i niezależną muzykę oraz sztukę w środowisku miejskim a jego celem jest wskazywanie nowych światowych trendów muzycznych i artystycznych.

Program FFF jest bogaty w wydarzenia na kliku płaszczyznach artystycznych, w programie znajdują się liczne koncerty, live acty, sety djskie ale również pokazy audiowizualne, pokazy filmowe krótko i pełnometrażowe, video art, oraz stałe ekspozycje młodego polskiego dizajnu.

Pozostali potwierdzeni, zapowiedzeni dotychczas artyści to:

BirdY nam nam – live / Fr

Jeden z najbardziej widowiskowych składów turntablistycznych na świecie, po raz kolejny na FreeFormie! Następcy Justice i Daft Punk na żywo na 8 gramofony, 4 miksery i 4 pary rąk!

Does It Offend You, Yeah? live / Uk

Reprezentanci brytyjskiego new rave, po porywającym występie na Selector Festival ponownie w Polsce!

Red Snapper live / UK

Jeden z najwybitniejszych i najbardziej oryginalnych, elektronicznych zespołów lat dziewięćdziesiątych, legenda brytyjskiej wytwórni Warp, po raz pierwszy w Polsce!

Yuksek live / Fr

Lider nowej fali francuskiego electro, twórca hitów: Tonight i Extraball.
Po raz pierwszy w Polsce z pełnym zespołem live!