Pleq

W piątek 27 maja o godz. 21 w krakowskiej Alchemii zagrają Pleq i Danny Bow w ramach imprezy Radiofonii – Towary Eksportowe.

Towary Eksportowe to cykl koncertów organizowanych przez krakowską radiofonię. Jego druga edycja odbędzie się 27 maja 2011 roku w Alchemii (ul. Estery 5). Wystąpią Pleq i Danny Bow, a dzięki wizualnemu wsparciu Sekcji Show OFF będzie to wielozmysłowa uczta zarówno dla fanów muzyki, jak i fotografii.

Pleq czyli jednoosobowy eksperymentalny projekt Bartosza Dziadosza, którego ciężko nazwać młodym i obiecującym, patrząc na przebogatą dyskografię i ilość kooperacji w których brał lub bierze udział. Jego muzyka to wymykający się klasycznej klasyfikacji mix ambientu, glitchu i IDMu, w którym słychać świeże i nieszablonowe podejście do tworzonej muzyki.

Danny Bow, kiedyś znany jako Enbe, to producent i twórca instrumentalnego hip-hopu, pełnego niespodziewanych muzycznych zawrotów akcji, mocno poszarpanego i eklektycznego. Jednocześnie daje to w efekcie doskonale spójną całość, która nie pozostawi nikogo obojętnym, a niejednego zaskoczy emocjami, które w nim wywoła

Więcej informacji o koncercie znajdziecie na stonie www.radiofonia.fm/towaryeksportoweGNk. Tam też można przesłuchać muzykę zaproszonych artystów.

Ceny biletów: co łaska 🙂