Nastaw się na chillout

„Nastaw się na chill out vol. 6” to kolejna edycja muzycznej kompilacji sygnowanej przez radio Chilli ZET. Premiera już jutro, 27 maja.
Nowe wydawnictwo składa się z dwóch płyt: „Love” oraz „Life”. Znajduje się na nich 28 starannie dobranych utworów, odzwierciedlających różne oblicza i style chill outu – muzyki, którą na co dzień można usłyszeć na antenie radia Chilli ZET. Oryginalna okładka albumu w przewrotny sposób przestrzega przed negatywnymi skutkami niedoboru chill outu, niskiego stężenia relaksu oraz spadku nasycenia życia muzyką i kulturą.

Płyta „Love” to zmysłowe i nastrojowe brzmienia downtempo. Otwiera ją, publikowany po raz pierwszy w Polsce, premierowy utwór formacji Sweet Coffee. Na płycie znalazły się także nowe nagrania m.in. Bonobo, Jamesa Blake’a, Jamiroquai oraz muzyczne propozycje polskich wykonawców, jak Novika czy Andrzej Smolik, który prowadzi w Chilli ZET autorską audycję „25. Godzina”. Album zawiera również kompozycję Smolika „Forget Me Not” z udziałem Emmanuelle Seigner.

Druga płyta „Life” to energetyczne, nowoczesne brzmienia autorstwa znanych słuchaczom Chilli ZET artystów, takich jak Pochill, Soulounge, Hattler czy Hercules & Love Affair.

Najnowsza kompilacja Chilli ZET „Nastaw się na chill out vol. 6” dostępna jest we wszystkich dobrych sklepach muzycznych na terenie całej Polski.