Nastaw się na chillout

Nastaw się na chillout

„Nastaw się na chill out vol. 6” to kolejna edycja muzycznej kompilacji sygnowanej przez radio Chilli ZET. Premiera już jutro, 27 maja.
Nowe wydawnictwo składa się z dwóch płyt: „Love” oraz „Life”. Znajduje się na nich 28 starannie dobranych utworów, odzwierciedlających różne oblicza i style chill outu – muzyki, którą na co dzień można usłyszeć na antenie radia Chilli ZET. Oryginalna okładka albumu w przewrotny sposób przestrzega przed negatywnymi skutkami niedoboru chill outu, niskiego stężenia relaksu oraz spadku nasycenia życia muzyką i kulturą.

Płyta „Love” to zmysłowe i nastrojowe brzmienia downtempo. Otwiera ją, publikowany po raz pierwszy w Polsce, premierowy utwór formacji Sweet Coffee. Na płycie znalazły się także nowe nagrania m.in. Bonobo, Jamesa Blake’a, Jamiroquai oraz muzyczne propozycje polskich wykonawców, jak Novika czy Andrzej Smolik, który prowadzi w Chilli ZET autorską audycję „25. Godzina”. Album zawiera również kompozycję Smolika „Forget Me Not” z udziałem Emmanuelle Seigner.

Druga płyta „Life” to energetyczne, nowoczesne brzmienia autorstwa znanych słuchaczom Chilli ZET artystów, takich jak Pochill, Soulounge, Hattler czy Hercules & Love Affair.

Najnowsza kompilacja Chilli ZET „Nastaw się na chill out vol. 6” dostępna jest we wszystkich dobrych sklepach muzycznych na terenie całej Polski.

Dziennikarka muzyczna, twórczyni 80bpm.net. Współpracuje między innymi z portalami Onet.pl i Noisey.

Podobne

Komentarze: