Plakat imprezy

4 czerwca w klubie Estrada zagra potężna sylwetka na międzynarodowej scenie dubstep-Chrispy[UK]. Jego pierwszy występ w naszym kraju odbył się 7 maja 2011 Poznaniu, na największej w Polsce imprezie Dubstep. Chrispy jest doskonale znany na europejskiej i amerykańskiej scenie muzycznej. Jego utwory trafiły na listy przebojów (m.in BBC Radio 1). Jest gościem największych wydarzeń muzycznych na całym świecie.

LubiszTo! festiwal to prezentacja każdego rodzaju poza mainstreamowej sztuki, osobliwości, a także możliwości umysłowych podróży.

kto:
1. Chrispy[UK] -jedna z gwiazd największej w Polsce imprezy dubstep(7/5/2011 Poznań)
2. Ego Team(ŚLIWKA TUITAM, SIV, DJ HAEM) Częstochowa
3. BU (3oda KRU)
4. In-Deed
5. FreedomSound

oprócz koncertów odbędzie się wystawa grafik Marcina Zdrojewskiego „Prace Wybrane”” http://truebobthebuilder.blogspot.com/
BILETY: 20PLN/25PLN

1.Sklep 4FREAKS(ul. Gimnazjalna 6 )http://4freaks.pl/
2. HEMPSZOP(ul. Dworcowa 37)http://hempszop.pl/
W dniu koncertu: 25PLN (hempszop, 4freaks, klub)
Jeśli nie jesteś z Bydgoszczy napisz na:baueer@gmail.com (możliwość rezerwacji)

www.lubiszto.org
zapraszamy!

CHRISPY [UK] dubstep
Międzynarodowa gwiazda dubstep. Polska publiczność miała okazję zobaczyć jego show na największej w naszym kraju imprezie dubstep.(7.05.2011 Poznań). Jego występ jest zaliczany do najlepszych tamtej nocy(występowało 12 ekip z całej Europy). W 2009r wydał swoją pierwszą EP’kę w wytwórni Stupid Fly oraz w 2 Much Bass Recodrs. Ta ostatnia otworzyła mu drogę do wielkich producentów dubstep tego świata. Jego muzyk jest ostra, zadziorna. Często wykorzystuje tzw „piły”. W wieku 20lat znalazł się na angielskich i amerykańskich listach muzycznych dzięki takim utworom jak:
-Rihanna – Rude Boy (CHRISPY REMIX)
-Ke$ha – TiK ToK (CHRISPY REMIX)
– Roll Out
http://www.youtube.com/watch?v=-Kv3BkWnhIc&feature=related

EGO TEAM (ŚLIWKA TUITAM, SIV, DJ HAEM hip-hop
Zespół muzyczny z Częstochowy.
W 1999 roku zespół wydał demo pod tytułem Blaski i Cienie.

Debiutancka płyta zespołu ukazała się w 2001 roku i nosiła tytuł Nibylandia. Album został wydany nakładem wydawnictwa Universal Music Polska. Krążek bardzo różnił się od innych produkcji hip-hopowych znajdujących się na polskim rynku. Oniryczny charakter podkładów i poetyckie teksty podzieliły słuchaczy hip-hopu na zdecydowanych fanów i zażartych przeciwników grupy.
4 lata później grupa wypuściła swoją kolejną płytę pt. Nie ma takiego drugiego utrzymaną w podobnej konwencji co poprzednia, ale dużo nowocześniejszą i bardziej przystępną dla słuchaczy. Wydaniem płyty zajęła się wytwórnia Gigant Records.

Czytaj więcej: http://www.myspace.com/egoteam

Bu(3oda KRU) jeden z głosów w znakomitej 3oda Kru. Mogliście go usłyszeć podczas koncertu Grubsona(26.11.2010). Gdy dobiera się do majka, cały parkiet samoczynnie zaczyna skakać:)