Break Assymetry

Niewielka oficyna Export Label przygotowała specjalną składankę „Break Asymmetry” z okazji czwartych urodzin serwisu Good Netlabels.

Przez ten okres czasu na stronie Good Netlabels systematycznie były publikowane i promowane najciekawsze dokonania niezależnej i darmowej muzyki wydawanej własnym sumptem lub przez internetowe wytwórnie tzw. netlabele. Wszystko w kręgach elektronicznego, współczesnego jazzu, abstrakcyjnego i instrumentalnego hip-hopu oraz poszukującego downtempa, chilloutu i trip-hopu. Podobny klimat zachowuje również niniejsza płyta „Break Asymmetry”.

Słuchacze zeszłorocznej GNs Kompilacji „Jazzy Puzzle” mogą ponownie spotkać się z twórczością: Printempo, Maeda, Crookrama, Nienvoxa, Thallusa, Bandfx. Nie zabrakło także nowych twarzy i świeżych debiutantów: JazzClams, Ears, Quantifier, B.R.O, Lupid Ocampo, Niteffect oraz Danny Bow.

„Wszyscy zaproszeni goście to artyści wyróżniający i wybijający się na podziemnej scenie, ale także osoby o nietuzinkowych pomysłach i wyjątkowej wyobraźni muzycznej. Mamy nadzieje, że każdym kawałkiem z tracklisty udowodnimy jak ogromny potencjał tkwi w tych artystach oraz w muzyce młodego pokolenia. Muzyce, która kroczy własnymi ścieżkami i często pod prąd głównym nurtom.” – mówi Matam; producent płyty i założyciel Export Label.