Chili Zet

Od poniedziałku, 12 kwietnia, na stronie www.chillizet.pl pojawią się dwa nowe kanały muzyczne – Chilli ZET Soul i Chilli ZET Ladies.

Chilli ZET Soul to starannie wybrana dawka relaksujących soulowych utworów. W Chilli ZET Ladies można usłyszeć najpiękniejsze kobiece głosy w chilloutowej odsłonie. Oba internetowe kanały muzyczne są dostępne na www.chillizet.pl. Mogą ich również słuchać użytkownicy urządzeń Apple.

Od poniedziałku na stronie www.chillizet.pl będzie łącznie sześć kanałów muzycznych. Dotychczas były dostępne: Chilli ZET Rafał Bryndal Jazz Quartet (utwory jazzowe wybrane przez Rafała Bryndala, Chilli ZET Deep (lounge i chill out), Chilli ZET PL (polscy wykonawcy w chilloutowej odsłonie) oraz Chilli ZET Covers (znane utwory w chilloutowych interpretacjach). Kanały muzyczne pojawiły się na stronie www.chillizet.pl w październiku 2010 roku.

Chilli ZET to sieć stacji radiowych należących do Grupy EUROZET. Swoje nadawanie rozpoczęło 6 grudnia 2008 roku. Radio Chilli ZET skierowane jest do dorosłych, wykształconych, mieszkańców największych polskich miast, którzy szukają alternatywy dla mainstreamowych stacji radiowych. Chilli ZET to starannie wyselekcjonowana muzyka w klimacie chilloutowo–jazzowym, codzienna porcja ważnych informacji i poczucie humoru, które nie obraża niczyjej inteligencji. W ramówce Chilli ZET znajdują się programy poświęcone kulturze, sztuce, stylowi życia, ekonomii, podróżom, nowym trendom i technologiom. Wszystko w towarzystwie wysmakowanych dźwięków. Obecnie Chilli ZET można słuchać w 13 największych miastach Polski. Więcej na www.chillizet.pl.