Nowy album Me, Myself And I

Me, Myself And I "Takadum"

Pierwszy oficjalny album zespołu Me Myself And I zatytułowany „TAKADUM!” trafi w ręce niecierpliwie oczekujących fanów już 3 marca 2011 r. Na płytę składa się 10 piosenek. Są to zarówno utwory premierowe jak i klasyki stylu Me Myself And I – Skibaraba czy Mazurek.

Wśród nowych kompozycji na szczególną uwagę zasługują Tykoptyk, ze względu na niezwykle ciekawą kompozycję oraz murowany hit – Route 666, znakomicie zaaranżowany w beatboxowym stylu cover, spopularyzowany przed laty między innymi przez grupę The Rolling Stones. Na albumie dominują fantastyczne aranżacje, świetnie rozpisane i takoż wykonane partie wokalne.

Niewątpliwym plusem jest także natychmiast wyczuwalna i udzielająca się słuchaczowi energia Artystów. Wszystkie te cechy zebrane razem powodują, że Me Myself And I pomimo, iż wydają pierwszą płytę, wcale nie brzmią jak debiutanci. Epatują raczej pewnością siebie co do obranego kierunku i wiarą we własną muzyczną filozofię. Ten kto lubi muzyki słuchać, tańczyć przy niej czy przeżywać ją w inny sposób na pewno nie będzie zawiedziony. Promocję albumu wspierać będzie duża, ogólnopolska trasa koncertowa, która rozpocznie się w drugiej połowie marca a zakończy z początkiem maja 2011 r.

Tracklista:

1.Takadum Old
2.Skibaraba
3. Dodi
4. Tykoptyk
5. ŻO
6. Summertime
7.Route 666
8. Monkey Song
9. Mazurek
10. Takadum New

Dziennikarka muzyczna, twórczyni 80bpm.net. Współpracuje między innymi z portalami Onet.pl i Noisey.

Podobne

Komentarze: