Cut Copy za miesiąc

Cut Copy: 'Zonoscope'

Jedna z najbardziej popularnych formacji na electropopowym podwórku, australijskie trio Cut Copy, powraca po blisko trzyletniej przerwie wydawniczej. Nowy materiał zespołu będzie nosić tytuł „Zonoscope” i ukaże się 7 lutego w trzech formatach: klasycznym CD, cyfrowym oraz na winylu nakładem Modular Recordings.

Materiał powstawał w ciągu drugiej połowy minionego roku w rodzinnej Australii pod okiem Bena H. Allena znanego ze współpracy z Animal Collective czy Deerhunter. Może właśnie dlatego pierwszy zwiastun albumu w postaci „Where I’m Going” brzmi bardziej gitarowo niż elektronicznie. Bardziej w klimacie Cut Copy utrzymany jest pierwszy singiel promujący wydawnictwo: „Take Me Over”. Obie piosenki możecie sprawdzić na MySpace zespołu.

Na uwagę zasługuje okładka wydawnictwa. Jest to fotomontaż autorstwa Tsunehisy Kimury, na którym przedstawiono wodospad przepływający przez centrum Nowego Jorku. Czy równie interesująco będzie prezentować się zawartość muzyczna „Zonoscope”, przekonamy się już za miesiąc.

Tracklista:
01. Need You Now
02. Take Me Over
03. Where I’m Going
04. Pharaohs & Pyramids
05. Blink and You’ll Miss a Revolution
06. Strange Nostalgia for the Future
07. This is All We’ve Got
08. Alisa
09. Hanging Onto Every Heartbeat
10. Corner of the Sky
11. Sun God

Tagi: , , ,

Comment

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *