Urodziny Soul Confectionery

Plakat imprezy

W następną sobotę, 20 listopada o godz. 21, będziemy mogli w łódzkim klubie Jazzga świętować drugie urodziny cyklu imprez Soul Confectionery. Na tę okazję oprawę muzyczną zapewni zespół Sushkin & The Sex Machine Band oraz szereg DJ-ów.
start 21:00

wstęp 15zł

muzyka:

Sushkin & The Sex Machine Band

djs:

Kuki Monstah [Soul Confectionery, Lodz]

Late [radiofonia, Kraków]

Samego Suchego znacie już z występu wraz z ekipą Break Da Funk w zeszłym roku. Gra na trąbce, brownuje i tańczy wykorzystując wschodni temperament. Czołowy przedstawiciel lubelskiego lumpenjazzu. Wokalista i trębacz funkowo-acid-jazzowego zespołu BlooZbir z którym w 2000 r. wydał płytę „Looblin Funk”. Członek Koolor Squadu – Singiel „Cytrusowa Rewolucja”, składanka radia BIS „Bardzo Inna Selekcja” a płyta wciąż na wydaniu. Udział w Funkowym MIX-sie Ojca Karola „SEPUKULTURA”wydanym nakładem Break Da Funk oraz na winylu „TAJNIAK” Zatrąbił na płytach zespołów Czarno Czarni i BACK BEAT. Wspólpracuje z ekipą BREAK_DA_FUNK i zespołem SŁOMA I PRZEDWIETRZE.

Występ będzie dość nietypowy. Ekipa nie ma zamiaru grać typowego koncertu, a być z nami przez całą noc przeplatając granie live z dj setami. Selekcją płyt zajmą się, zaś dj Late I gospodarz- Kuki Monstah.

DJa Late mieliście okazję usłyszeć niedawno w Jazzdze w ramach Diggin Festu goszczonego na naszym cyklu. Od kilku lat grywa on w Krakowie, dokąd przeniósł się z rodzinnej Łodzi. W obu miastach promował głównie funk, soul i disco z lat 70ych oraz 80ych, choć ostatnio nie stroni od dobrego ‚nowego’ disco, house’u i innych gałęzi współczesnej muzyki do tańca. Poza ubiegłorocznymi rezydenturami w krakowskich klubach Ministerstwo i Mish Mash z płytami odwiedził również m. in. Łódź Kaliską W Krakowie (KRK), Pięknego Psa (KRK), Funky Music Bar (KRK), Materię (KRK), Słodko-Gorzką (ZG), Meskal (PZN), Stare Kino (PZN), Bagdad Cafe (LDZ), Piano Cafe (LDZ), czy Kamforę (WRO). Od ubiegłego roku prowadzi z DJem Buttonsem niedzielną audycję „Mikstejp” na falach radiofonii.fm

Dziennikarka muzyczna, twórczyni 80bpm.net. Współpracuje między innymi z portalami Onet.pl i Noisey.

Podobne

Komentarze: