L.U.C

Singiel pochodzi z nadchodzącej płyty artysty, „Pyykycykytypff” i nosi tytuł „Loopedoom” (teledysk TUTAJ). Krążek, a w zasadzie jego zawartość, ma być innowacją na polskim rynku fonograficznym. L.U.C nagrał wszystko bez użycia ani jednego instrumentu.

Jak twierdzi L.U.C: „Utwór i wideoklip Loopedoom są nieodłącznie ze sobą związane. Dopiero razem tworzą całościową anegdotę na temat przeznaczenia i pętli. To historia, którą można odczytać bardzo różnie. Jedna postać na siedem różnych sposobów wyrusza z pewnych drzwi, aby finalnie dotrzeć do kolejnych. Każda z nich, podróżując w odmienny sposób, reprezentuje też inny instrument, a zarazem styl i karmę”.

Singlowy utwór przedpremierowo ukaże się na kolejnej edycji „Sygnowano Fabryka Trzciny” pod szczęśliwym numerem 7. Obok L.U.Ca usłyszymy na składance Rebekkę Bakken, Fox, Pustki, The Car Is On Fire, Funkstar De Luxe czy Nighthawks.

Następny teledysk jaki planuje zrealizować L.U.C będzie nagrany do piosenki z gościnnym udziałem Abradaba z Kaliber 44. Zaś „Pyykycykytypff” ujrzy światło dzienne już 22 października.