UNKLE

Już w piątek w Warszawie rozpocznie się Warsaw Music Week. Do stolicy przyjadą m.ni. UNKLE i Deadbeat oraz inni artyści kręgów muzyki elektronicznej i alternatywnej ze Skandynawii, Holandii, USA, Kanady i innych krajów.

Warsaw Music Week to cykl wydarzeń muzycznych prezentujący bogatą kulturę klubową stolicy. Koncerty, imprezy klubowe oraz pokazy audiowizualne odbędą się w wiodących warszawskich klubach muzycznych oraz salach koncertowych. W programie znajdą się najlepsze imprezy z udziałem sceny warszawskiej oraz gwiazd polskich i zagranicznych. Organizatorami wydarzeń są: Good Music Productions, Powiększenie, Cafe Kulturalna, Kamieniołomy, 1500 metrów do wynajęcia, Hydrozagadka. W części wydarzeń będzie można uczestniczyć bezpłatnie.

Obok koncertów będzie można także wziąć udział w warsztatach audio-wizualnych, a w niedzielę (19.09) i środę (22.09) – bawić się do muzyki DJ-ów z wytwórni WARP.

Dokładny pełny program wszystkich wydarzeń Warsaw Music Week znajdziecie na stronach www.warsawmusicweek.pl. Impreza potrwa do 25 września.

Finałem Warsaw Music Week będzie partnerska impreza Don’t Panic! – Showcase & International Music Meeting – druga edycja międzynarodowej konferencji i prezentacji polskich artystów. Konferencja odbędzie się w dniach 24-25 września, w CSW, a koncerty w warszawskich klubach. Wystąpią:
Paula i Karol
The Black Tapes
Paris Tetris
Pustki
Levity
Gaba Kulka
The Poise Rite