Jon Hopkins wystąpi w Katowicach!

Jon Hopkins, jeden z ciekawszych DJ-ów i producentów swojego pokolenia powraca do Katowic na kolejny występ. W rok po pamiętnym secie w trakcie Festiwalu Tauron Nowa Muzyka muzyk powraca do stolicy Górnego Śląska, aby wesprzeć je w staraniach o uzyskanie tytułu Europejskiej Stolicy Kultury 2016. Występ odbędzie się już jutro na ul. Mariackiej w centrum Katowic. Hopkinsa wesprze VJ Myogenic, który będzie odpowiedzialny za wizualizacje w trakcie wieczoru. Początek imprezy o godz. 20:00.

Tagi: , , , ,

Comment

  • Nie omieszkałem drugi raz zobaczyć Hopkinsa na żywo. Poprzednim razem kiedy zagrał na Nowej Muzyce w 2009roku był moim odkryciem roku.
    Na Mariackiej było podobnie. Cały czas wysoki poziom, jeszcze bardziej łamał to co można usłyszeć na jego płytach, ale odniosłem wrażenie że jestem na powtórce z historii. Może to przez prawie tą samą kolejność kawałków. A może obsłuchała mi się płyta. W każdym bądź razie, było ok, choć występu na NM nie przebił. Miłe zaskoczenie kilku nowych kawałków, i lekkie rozczarowanie dźwiękiem. O ile przy wykorzystaniu małej ilości sampli było całkiem ok, to przy natłoku sampli ścieżek utraciło to selektywność. Ale generalnie miło było jak zwykle na Hopkinsie, po za tym to bardzo miły i pozytywny facet 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *