Makala

Koniec wakacji? Oficjalnie tak. Na Soul Confectionery wyznaje się jednak zasadę Endless Summer! Gość główny naszej pierwszej imprezy w tym sezonie przyleci do Was prosto z terenów, na których, na niedomiar słońca raczej narzekać nie można. Mikel Unzurrunzaga Schmitz znany jako Makala to dj i producent pochodzący z miasta Zarautz, w Kraju Basków. Swoimi pierwszymi oficjalnymi produkcjami uraczy nas wraz z wydaniem albumu Hondartzan w ramach labelu Metak.

W międzyczasie by jeszcze 7 calowy singiel Cartoon Tune/Partio la Tabla oraz Epka Vamos a Comer. Wszystko co wychodzi ze studia Makali, do tej pory- spotyka się z bardzo dobrymi recenzjami. Zarówno sety jak I jego własne produkcje to muzyczny eklektyzm, gdzie znajdziecie funk, soul, jazz, ale również wyraźnie mu bliskie elementy tropikalnej cumbii, boogaloo i innych latynoskich wtrętów. Prywatnie także fanatyk surfingu. W sam raz na wystraszenie, nieuchronnie zbliżających się do nas mrozów.

Makala jest członkiem kolektywu Global Funk, w sk ad którego wchodzi nasz drugi gość wieczoru , także pochodzący z Kraju Basków (Bilbao) dj Arka. Co prawda, metalowy dj case może przypominać komuś, z wyglądu bombę, to możemy zapewnić Was, że nasi goście skutecznie sterroryzują Was tego wieczoru tylko pomocy eksplozji najlepszego groove w mieście! DRŻYJCIE Igły gramofonowe !

Swoich gości, swoją selekcją wspomoże jak na każdym wydaniu Soul Confectionery – gospodarz cyklu- Ciasteczkowy Potwór. Tradycyjnie już zaprosiliśmy też gościa, który podczas imprezy zape ni na Waszych oczach dwumetrowe p ótno malarskie. Tym razem odpowiedzialnym za wrażenia wizualne będzie Aqualoopa. Grafik, ilustrator, na codzień wchodzący też w skład zespołów Artybishops I Long Long.