Selector Festival 2010

Najbardziej elektroniczny weekend w Krakowie zbliża się wielkimi krokami. Pierwszy piątek i pierwszą sobotę czerwca spędzimy z takimi zespołami jak Faithless, Calvin Harris, Thievery Corporation,  Delphic i Friendly Fires.
Dołącz do Klubu Alter Art – wygraj bilety na Selector Festival!
Już dziś na stronach Klubu będzie można zdobyć karnety na drugą edycję Selector Festival. Konkurs potrwa do końca maja. Więcej szczegółów na klub.alterart.pl.

Przypominamy, że rekordowe opady, które w ostatnich tygodniach dotknęły południową Polskę, wpłynęły na przeniesienie Selector Festival na teren Lotniska – Muzeum Lotnictwa (wejście od ul. Bora – Komorowskiego). Pomimo niewielkiej odległości Muzeum od centrum Krakowa, zdecydowaliśmy się na organizację bezpłatnego transportu dla uczestników festiwalu. Bilety na Selector Festival zakupione do tej pory zachowują swoją ważność.

Przestrzeń festiwalu pozostaje niezmieniona: na terenie Muzeum pojawią się dwa charakterystyczne niebieskie namioty.

Kolejnymi polskimi wykonawcami, którzy wystąpią się na Selector Festival są didżeje: Invent, I Say Mikey, Kosakot, Spox, Buszkers, V/A Team.  Koncerty zagrają Niwea oraz specjalny projekt D4D & Loco Star Orchestra.

D4D & Loco Star Orchestra to nowy projekt przygotowany specjalnie na występ na scenie Burn podczas tegorocznego Selector Festival. Wynik współpracy zespołów Loco Star i Dick4Dick, połączenie dwóch żywiołów – zimnej elektroniki i rockowego szaleństwa scenicznego. Siedmioro muzyków na scenie na żywo miksujących materiał obu zespołów. Nowe aranżacje utworów, nowe podejście do wcześniejszego materiału, a co najważniejsze, nowe kompozycje, których premiery odbędą się właśnie na Selector Festival.

Wszystkie informacje znajdziecie na www.selectorfestival.pl