Dr. No "I Live"

„I Live…” to najnowszy singiel projektu dr.no zaśpiewany przez Karolinę Kozak. Jest już dostępny do darmowego ściągnięcia ze strony www.drno.pl

Pierwszym efektem współpracy dr.no i Karoliny był utwór „Free Me” wykorzystany pod nazwą „Dziesiątka” na kompilacji Projekt Si 031 wydaną przez nieistniejącą już wytwórnię Sissy Recodrs.

Kilka miesięcy później w 2004 roku ukazał się debiutancki album „Almost Done” zawierający m.in. piosenkę „Light”. Ta i inne piosenki z płyty były często umieszczane na różnych kompilacjach prezentujących polską muzykę alternatywną i elektroniczną (np. Polskie Leniwe serwuje Novika).

Później Karolina skupiła się na pracy nad swoim solowym albumem („Tak zwyczajny dzień”) a dr.no okazjonalnie publikował pojedyncze kawałki. Ostatnim oficjalnie wydanym był utwór „Jakżeż ja się uspokoję” przygotowany specjalnie na kompilację „Wyspiański wyzwala”. Zaśpiewała go Misia Furtak z zespołu Tres.b .

Teraz dr.no wraca z singlem „I Live…” pokazującym nowe bardziej dynamiczne, gitarowe oblicze projektu i choć ma na uwadze wydanie drugiej płyty to w najbliższej przyszłości chce się skupić na poszczególnych utworach, udostępniając je w internecie.