Trenetmoller

Już 26 marca odbędzie się pierwsza impreza z nowego cyklu Selector On Tour. To nowa idea rozwijająca formułę Selector Festival. Podczas pierwszej odsłony, 26 marca w Warszawie w Centrum Kultury w dawnej Wytwórni Koneser, wystąpi długo oczekiwany w Polsce duński DJ i producent: Trentemøller.

Trentemøller

Anders Trentemøller to obecnie jeden z najciekawszych i najważniejszych twórców muzyki elektronicznej. Uwagę przykuwa niezwykły i tajemniczy nastrój kompozycji oraz perfekcyjnie dopracowana warstwa muzyczna. Trentemøller posiadł niezwykłą umiejętność nagrywania utworów, które sprawdzają się znakomicie podczas imprez klubowych i dużych festiwali, ale jednocześnie jego albumy ukazują całkowicie zamkniętą i spójną wizję artystyczną. Trentemøller wystąpi ze swoim ekskluzywnym setem didżejskim na pierwszej imprezie z cyklu Selector On Tour.

Podczas wieczoru wystąpią także:  Catz ’n Dogz, Mentalcut, Sorry, Ghettoblaster oraz Envee. Obecni na imprezie jako pierwsi poznają kolejnych artystów czerwcowego Selector Festival w Krakowie.

SELECTOR on TOUR
Miejsce: Centrum Kultury w dawnej Wytwórni Koneser, ul. Ząbkowska 27/31, Warszawa
Cena biletów: 50 PLN
Bilety w sprzedaży dostępne w internetowym sklepie Alter Art www.selectorfestival.pl