Plakat imprezy

9 kwietnia w krakowskich Krzysztoforach po raz pierwszy w historii imprez Dubstep Ahead posłuchać będzie można producentów z za naszej południowej granicy. ANS oraz Side9000 to najlepiej znani producenci dubstepowi z Czech, którzy zaprezentują się w Krzysztoforach zarówno w swoich indywidualnych setach jak i wspólnym graniu back 2 back.

ANS / Owntempo, Studio Rockers (Czechy)
To Najbardziej znany czeski producent dubstepowy który wydaje swoje produkcje na winylach w UK.
Na impezie w Krakowie zaprezentuje się obok swojego kolegi z Owntempo rec. Side9000 zarówno w swoim secie autorskim jak i wspólnym b2b.
http://www.myspace.com/ansdubstep

Side9000 / Owntempo rec. (Czechy)
DJ I producent, autor pierwszego czeskiego vinylowego wydawnictwa „9000 Dubs EP”. Głowa najdłużej działającego środkowoeuropejskiego labelu dubstep / grime Owntempo Recordings, mającego na koncie ponad 20 oficjalnych wydawnictw producentow z Czech i Słowacji na przestrzeni ostatnich dwóch lat. Poza własnymi produkcjami Side jest bardzo dobrze znany ze swojej współpracy przy ostatnim albumie czeskiej artystki Monika Načeva, produkując bity dla czeskich i słowackich artystów hiphopowych jak również remisy dla legendy muzyki Etno/dub Trans-Global Underground. Mocno inspirowany dźwiękami techno, dub i grime Side pokazuje swój własne świeże spojrzenie na dubstep.

09.04.2010, Kraków, Krzysztofory ul. Szczepańska 2

Start: 21.00

Wstęp: 10pln