James Holden

Wiemy już niemal wszystko na temat wyjątkowej imprezy, która 10 kwietnia odbędzie się w Reducie Banku Polskiego w Warszawie. Właśnie dziś organizator eventu, czyli Spółka Akcyjna, ogłosił polski support oraz rozpoczął sprzedaż biletów. Ile więc warte są występy Jamesa Holdena, Redshape’a, Jarka Czechowskiego, Bshosy, Glasse, Pozioma-X i Bartka Winczewskiego?

Z pewnością sporo więcej niż 33 złote, ale właśnie tyle kosztuje wstęp na tę potężną dawkę muzyki rozmieszczoną na dwóch dancefloorach. „Cena jest stała od momentu rozpoczętej właśnie przedsprzedaży aż do dnia eventu, ale ze względu na duże zainteresowanie, radzimy zaopatrzyć się w nie wcześniej, ponieważ liczba miejsc jest ograniczona. Podobnie jak na Audioriver, szykuje się najazd ludzi z całej Polski” – komentuje Łukasz Napora, rzecznik prasowy Spółki Akcyjnej.

Przypomnijmy: Spółka Akcyjna to producent jednego z najważniejszych światowych festiwali z muzyką elektroniczną, czyli płockiego Audioriver, a James Holden & Redshape live to inauguracja bardziej klubowej serii eventów organizowanych przez tę sprawdzoną w bojach grupę promotorów i pasjonatów dobrych brzmień.

„Artyści na tym evencie to oczywiście najważniejsze powody, by 10 kwietnia pojawić się przy ulicy Bielańskiej 10 w Warszawie. Fakt, że jest to samo centrum miasta też przemawia za tą imprezą. Ale dopiero po wejściu do budynku Reduty przekonacie się, jak dobrą decyzję podjęliście kupując właśnie ten bilet. Jak często macie okazję bawić się w 100-letnim budynku o charakterze łączącym historię z industrialem? Przy dzisiejszej sytuacji polskich klubów, trzeba skorzystać z możliwości złapania głębokiego oddechu w miejscu pachnącym imprezową świeżością“ – dodaje Napora.

Bilety w przedsprzedaży dostępne są w kilkuset punktach Ticketpro w całej Polsce oraz na www.ticketpro.pl.

Imprezie patronują m.in. 4Fun.tv, Planeta FM, Interia.pl i Dlastudenta.pl.

Więcej na:
www.spolkaakcyjna.com
www.reduta.pl
www.jamesholden.org
www.shapedworld.com

***
Spółka Akcyjna to przede wszystkim producent jednego z najważniejszych festiwali w Polsce, czyli płockiego Audioriver. Serce firmy tworzą ludzie, którzy od wielu lat mają duży wpływ na rozwój i charakter polskiej sceny klubowej. Dzięki imprezom produkowanym przez Spółkę Akcyjną, w nieistniejącym już klubie Klatka wystąpiły takie gwiazdy, jak Sander Kleinenberg, Luke Fair, Nick Warren, Anthony Pappa, Moshic czy James Holden.

Ludzie Spółki Akcyjnej bookowali także zagranicznych artystów do takich miejsc, jak Piekarnia, On-Off, Vinyl, W5, H2O czy Sonobar (Bydgoszcz) i współtworzyli legendarne już cykle No Gravity, Sentence Progressive Night czy Decadance.

Spółka Akcyjna to zawsze najwyższa wartość artystyczna i adekwatna do niej oprawa dźwiękowa i wizualna. Audioriver jest najlepszym dowodem na nową jakość w dziedzinie eventów z muzyką elektroniczną.