Fading Colours

Fading Colours w ramach trasy „Come” ma przed sobą jeszcze trzy ostatnie koncerty w Polsce. We wtorek, 9 marca wystąpi w klubie Graffiti w Lublinie, w środę, 10 marca w klubie Fama w Białymstoku i w ten piątek, 12 marca w No Mercy w Warszawie.

Zespół w pozytywny sposób wyróżnia m.in. to, że jako jeden z nielicznych zaistniał też poza granicami naszego kraju. Jego pozycję na rynku zagranicznym ugruntował album „I’m Scared Of…”. Towarzysząca tej płycie promocja i szum medialny sprawiły, że Fading Colours dorobił się miana prekursora stylu dark-trance. Cieszy się sporą grupą fanów w Niemczech i w wielu innych krajach na świecie.

Do tej pory występował przede wszystkim na wielkich festiwalach w kraju i za granicą, ale był też zapraszany na wyjątkowe imprezy, jako gość specjalny.
Koncerty Come są pierwszą trasą klubową zespołu od ośmiu lat. De Coy czaruje na nich swym hipnotyczno-transowym głosem, Daniel Kleczyński zadziwia wyrafinowaną, zatrważającą muzą. Wszystkie koncerty Come otrzymały fantastyczne recenzje, a grono fanów zespołu gwałtownie się powiększa.

Oto szczegóły ostatnich koncertów COME II:
WTOREK, 9 marca – Lublin: GRAFFITI, ul. Al. Piłsudskiego 13, start: g. 19.00, suport  VANITY,
ŚRODA, 10 marca – Białystok: FAMA, ul. Legionowa 5, start: g. 19.00,
PIĄTEK, 12 marca – Warszawa: NO MERCY, ul. Bema 65 -, start. g. 20.00, SUPPORT: VANITY,

Bilety: 25 zł w dniu koncertu

www.fadingcolours.pl
www.myspace.com/bigbluerecords